Субота, 2 Липня, 2022

Скандальну справу за участі нардепа з Рівненщини Зеленський перевірить особисто

Вже кілька днів поспіль у соціальній мережі то підтверджують, то спростовують інформацію про Народного депутата з Рівненщини по 153 округу від партії «Слуга народу» Романа Іванісова, пише yes-rivne.com.ua.

На сторінках різних українських засобів масової інформації активно розійшлася інформація про те, що ще у 1995 році нардепа затримували за зґвалтування неповнолітньої. Тоді неповнолітнього судили за двома частинами, а саме за зґвалтування та зґвалтування у неприродній спосіб.

Іванісов знає, скільки заплатили за фейкову інформацію

У свою чергу Роман Іванісов не міг мовчати і прокоментував ситуацію на своїй сторінці у facebook. Він переконаний, що цей наклеп розповсюдили через його тверду позицію у боротьбі із корупцією в Україні. «Замовлення» на нардепа прийшло із сервера, який знаходиться у Сан – Франциско. І вже через російській так звані інтернет –«сміттєзбірники» потрапило на сторінки українських ЗМІ. Представник «Слуги народу» також зазначає, що заплатили за сотні тисяч доларів.

т

Правоохоронці кажуть, затримували й виносили вирок

Правоохоронці судимість нардепа підтвердили. Відомо, що Іванісов у сімнадцятилітньому віці був затриманий Куйбишевським райвідділом міліції Запорізької у вересні 1995 року.
 
Через кілька днів за скоєний злочин чоловіка відправили до СІЗО, а згодом відпустили за рішенням суду. Повторно затримали Іванісова у жовтні того ж року, а вже в березні 1996 його засудили до трьох з половиною років позбавлення волі.

Народний депутат ці факти заперечує, і у свою чергу публікує фотокопію довідки про те, що у нього відсутня судимисть.  Однак згодом голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія  заявляє, у що у разі підтвердження інформації, яку поширюють в інтернеті, долю представника Рівненської області будуть вирішувати усі «слуги».  

4

Спочатку підтверджують, потім спростовують

Через кілька днів після з’ясування причетності до зґвалтування нардепа, Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка повідомив про те, що судимість народного депутата з Рівненщини Романа Іванісова погашено вже давно.
Не зважаючи на той факт, що чоловік переконливо говорив, що замовники заплатили за «чорнуху» чимало грошей, генпрокуратура ніби то інформацію перевірила особито. Рябошапка заявив, що все підтвердилося.

Однак, згодом в ЗМІ з’являється нові публікації про те, що Генеральна прокуратура України спростовує слова Генпрокурора. А сам Роман Іванісов призупиняє членство в партії «Слуга народу».

ь

Нова влада вже потребує очищення

Сьогодні вночі на сайті Президента України з’являється інформація, в якій йде мова про очищення нової влади від тих, хто має кримінальне минуле.

Також, Володимир Зеленський заявив журналістам про те, що особисто перевірятиме інформацію про причетність до ганебного вчинку нардепа. У разі підтвердження фактів, депутат одразу складе свій мандат.  Він в списку очищення може зайняти третю позицію.