Понеділок, 4 Липня, 2022

Президент України відвідав бійців, які проходять реабілітацію на Рівненщині

В ці святкові дні неможливо не згадати про тих, які ціною власного життя і здоров’я захищали і захищають нас від окупантів. Саме завдяки їм ми можемо спокійно проводити свята з своїми родинами та друзями. Глава держави Петро Порошенко зустрівся з воїнами АТО, які на даний час проходять фізичну та психологічну реабілітацію у Рівненському центрі лікування та реабілітації наслідків нейротравм, що розташований поблизу обласного центру у селі Клевань, пише yes-rivne.com.ua.

Президент на зустрічі з бійцями поспілкувався з усіма охочими та подякував воїнам за мужність. Бійці, в свою чергу, підготували для Петра Порошенка подарунок – власноруч намальовану картину. Гарант держави не лишився осторонь та подарував воїнам АТО наручні годинники. Також Петро Порошенко на пам‘ять про відвідини госпіталю підписав картини бійців.

Ще однією причиною прибуття президента до госпіталю було те, що він представив військовим очільницю новоствореного Міністерства у справах ветеранів України Ірину Фріз.

Нагадаємо, що до КП “Рівненський обласний госпіталь військових ветеранів” запрацював в 2017 році. Він призначений для оздоровлення пацієнтів – учасників АТО, які отримали важкі спинні та черепно-мозкові травми, що потребують довготривалого лікування та подальшої реабілітації. В госпіталі лікують поранених атовців з усієї України. Зазвичай тривалість курсу лікування триває 180 днів. Госпіталь обладнаний сучасним догоровартісним обладнанням, багатофункціональними палатами та процедурними кабінетами. В кожній палаті ведеться відеоспостереження та присутні кнопки виклику поряд з ліжком.

Для пацієнтів, які пересуваються на візочках в госпіталі передбачені ліфти та спеціальні рейки. Окремо облаштували палати для людей з обмеженими можливостями першої групи, в яких можуть перебувати і родичі пацієнтів. Для дозвілля бійців в госпіталі збудували великий басейн та творчі кімнати.