П’ятниця, 13 Травня, 2022

Володимир Зеленський перевірив будівництво північної об’їзної дороги Рівного

Під час свого візиту на Рівненщину президент України Володимир Зеленський перевірив будівництво нового північного обходу міста Рівного. Далі на yes-rivne.

Спорудження дороги відбувається в межах Національної програми «Велике будівництво». У підсумку має бути створена суцільна кільцева дорога навколо Рівного.

Президенту розповіли, що розпочинали об’єкт наприкінці 2019 року. Тоді було зроблено декілька ділянок. Навесні цього року підрядник повноцінно розпочав будівництво.

Новий обхід звільнить міські вулиці від транзитного транспорту, в береже від руйнування покриття доріг. Також це сприятиме підвищенню безпеки руху, поліпшенню екологічної ситуації в місті, розвитку логістичних можливостей області для сполучення автомобільних магістралей.

Загальна кошторисна вартість північної об’їзної становить понад 830 млн. грн, з них у 2020-му році виділено 310 млн. грн.

За словами Володимира Зеленського, «Велике будівництво» – як подразник для багатьох наших політичних опонентів. Тому що наочно показує людям, що вже давно можна було б зробити в Україні, якби ті влади, які були, справді займалися розвитком країни, а не особистим збагаченням за рахунок країни.

Крім цього, главі держави розповіли, що всього на Рівненщині цьогоріч ремонтують 116 км. доріг. Це найбільший показник за останні 10 років. Також в регіоні будують три майданчики для зважування в русі.

Голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Коваль повідомив, що відповідно до доручення президента, даного торік, у межах області практично завершене будівництво дороги від Рівного до кордону з Білоруссю. У 2021-му році залишиться закінчити декілька десятків кілометрів для з’єднання обласного центру з кордоном.

Завершення об’їзної дороги на Рівненщині передбачається у 2021 році.