Вівторок, 9 Серпня, 2022

Як і в чому новообраний міський голова Рівного критикує президента Зеленського

Далеко не кожному українцеві до вподоби те, що робить на посаді Президента України Володимир Зеленський, розповідає сайт yes-rivne.com. Зовсім не дивно те, що рівненському міському голові Олександру Третяку далеко не до вподоби президентські дії, адже той представляє конкурентну політичну партію. Про те, що ще не влаштовує рівненського мера у діях Президента – читайте в нашому матеріалі.

“До повного щастя ще канабісу не хватає”

Пригадаємо, у 2020-му році чинний Президент Зеленський збирався здійснювати опитування серед українців. Одним з ключових питань у цьому опитуванні було стосовно канабісу в Україні, що й обурило, вочевидь, тоді ще кандидата на посаду Рівненського міського голови Олександра Третяка.

Чинний мер дав ціле інтерв’ю місцевому ЗМІ, де відверто поділився своїм обуренням з публікою – мовляв, в країні, де війна не перший рік і ще й пандемія, ще тільки канабісу до повного щастя бракувало. Крім того, Олександр Третяк назвав такий президентський хід “брудною грою” опонентів. Він щиро переконаний в тому, що тільки партія “Європейська Солідарність” є єдиною сильною українською партією, яка готова захистити державні інтереси.

Були в опитуванні і питання про довічне ув’язнення за корупцію, створення вільної економічної зони на території Донбасу, скорочення кількості депутатів до трьохсот, використання Будапештського меморандуму для відновлення територіальної цілісності України.

Олександр Третяк вважає всі ці опитування цілковитою нісенітницею і називає цю технологію одним із небагатьох способів підняти рейтинги президентської партії “Слуга Народу”, які нестримно падають.

“Брудна” політична передвиборча гра конкурентів також дала свої плоди

Ще одна причина критики чинного українського президента – це те, що у передвиборчій кампанії 2020-го року партія “Слуга Народу” використовувала “брудні” політичні ігри. Йшлося, зокрема, про те, що чимало агітації партії “Європейська Солідарність”, яку і представляє чинний рівненський міський голова, була понищена на замовлення. Про це Олександр Третяк сам розповідав в інтерв’ю одному з місцевих видань.

Мер розповідав про те, що впродовж кількох тижнів дні у штабі партії починалися з підрахунку збитків за знищення агітаційних матеріалів. Не виключено, що постаралися і конкуренти партії “Слуга Народу”, адже ще тоді всі розуміли доволі високі шанси на перемогу у виборах міського голови кандидата саме від партії “Європейська Солідарність”. Так і сталося – Олександр Третяк, фактично, став єдиним представником цієї партії, якому вдалося очолити міську раду. Тож “брудні” політичні ігри не спрацювали, однак явно додали антипатії політичним конкурентам.

А чи підтримав Олександра Третяка Петро Порошенко?

Що стосується п’ятого українського президента Петра Порошенка, то він висловлював неодноразово слова підтримки Олександрові Третяку. Він закликав рівнян віддати голоси саме цьому кандидату, якого назвав професіоналом, патріотом, людиною, яка володіє сильною психологією лідерства і має ще чимало позитивних рис, які можуть вивести місто Рівне на новий рівень.