Вівторок, 9 Серпня, 2022

Чому Володимир Хомко не балотувався в мери Рівного у 2020-му?

Володимир Хомко – багаторічний мер міста Рівного, який понад десять років обіймав посаду міського голови, розповідає сайт yes-rivne. У 2020-му році багаторічний мер буквально ошелешив усіх рівненчан новиною про те, що на місцевих виборах його не буде – балотуватися на посаду рівненського мера Хомко не планує. Про те, як це було і через яку саме причину Володимир Хомко вирішив припинити очолювати наше місто – читайте нижче.

Хомко не вірив у свою перемогу у другому турі місцевих виборів

Ще задовго до виборів, приблизно на початку серпня, Володимир Хомко оголосив привселюдно про те, що не братиме участі у місцевих виборах. Він пояснив свою причину такого рішення – мовляв, навіть якщо міському голові і вдасться пройти до другого туру місцевих виборів, то там він, ймовірно, програє усіх без винятку.

Не тільки Володимир Хомко не вірив у свою перемогу на виборах – його думку підтверджували і дані соціологічних опитувань, які свідчили про те, що в другому турі виборів Хомко точно на 15% відставатиме від Муляренка. Ще на 10% Хомко б точно відставав від всіх своїх інших конкурентів на посаду рівненського мера.

Натомість, Володимир Хомко заявив, що планує надати підтримку у виборах Юрієві Вознюку, народному депутату двох скликань, який теж брав участь у місцевих виборах у 2020-му році. Про це стало відомо під час презентації партії “За майбутнє”, яку очолює відомий і скандальний українських політик Ігор Коломойський.

На думку Хомка, Вознюк – саме та людина, за яку потрібно віддати голоси рівненським виборцям, адже він – двічі депутат міської ради, двічі народний депутат та очільник успішного бізнесу.

Зазначимо, що хоч про свою відмову брати участь у виборах в 2020-му році Хомко і повідомив офіційно в серпні того ж року, та сам зазначив, що дійшов до такого рішення ще більше року тому – мовляв, незамінних немає і на зміну йому може прийти кращий кандидат, який би з гідністю очолив рідне місто.

Не балотувався в мери, але втрапив до іншого скандалу, пов’язаного з виборами

Як і говорив, Володимир Хомко не боровся за посаду рівненського мера. Однак з політики Хомко так і не пішов – ще тоді заявив, що планує балотуватися в депутати до Рівненської міської ради першим номером в списку скандальної партії не менш скандального українського олігарха Ігоря Коломойського та його волинського бізнес-партнера і політика Ігоря Палиці – йдеться про партію “За майбутнє”.

Чимало критиків поставилися з іронією до цією новини – кажуть, що Володимир Хомко просто не планує покидати своєї політичної діяльності, а хоче продовжити політичну діяльність під прикриттям Коломойської партії, щоб продовжувати прикривати свої шахрайські схеми, напрацьовані за понад десять років діяльності на посаді голови Рівненської міської ради.

Зазначимо, що за час свого правління в місті Рівному Володимир Хомко щедро роздавав обіцянки, однак погано їх дотримувався – соціологи підрахували всі його обіцянки виборцям і дійшли висновку, що він виконав менше половини своїх політичних обіцянок рівненським виборцям.