П’ятниця, 1 Липня, 2022

Мер Рівного збирав силовиків на нараду

Після того як в Україні оголосили воєнний стан, мер Рівного вирішив зібрати нараду з силовиками, пише yes-rivne.com.ua

Хоч на Рівненщині офіційно воєнний стан не оголошували очільник міста Володимир Хомко вирішив провести додаткову нараду та побесідувати з представниками армії та поліції щодо запровадження заходів безпеки у місті та облаштування пунктів бомбосховищ.

Основні документи, що регламентують діяльність місцевих органів влади та інших правоохоронних структур, представництв державної влади – це закон  «Про правовий режим воєнного стану» та Постанови Кабміну «Про затвердження типового плану запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях».

В ході роботи наради Володимир Хомко попросив у представників силових структур уточнити списки стратегічно важливих об’єктів економіки та забезпечення життєдіяльності населення у місті, окреслити особливості режиму їх роботи. Також у списки будуть сформовані  матеріальні та культурні цінності міста.

Крім того, мер закликав перевірити та за необхідності облаштувати додаткові місця для проведення можливої евакуації населення, визначити місця потенційного розташування блокостів та розрахувати необхідні для цього ресурси. Окремим питанням винесли обговорення роботи військового комісаріату в умовах воєнного стану.

“Одразу хочу зауважити, що причин для хвилювання у рівнян немає. Рівненщина перебуває доволі далеко від зони проведення бойових дій. Але час показав, що нападник може бути дуже підступним, тому нам завжди треба бути готовими. Нам відомо про спробу в інших регіонах сіяти паніку та тривожити людей через поширення неправдивих чуток, в першу чергу через соціальні мережі, а також розсиланням текстових повідомлень з неправдивою інформацією” – наголосив Володимир Хомко.