Субота, 2 Липня, 2022

Як рівнянам обрати вудку та приманку для зимової риболовлі?

Риболовля – улюблене заняття більшості чоловіків незалежно від пори року. Особливим процес рибалки є зимою, коли водойми замерзають. Для зимової риболовлі важливим є правильно підібрати знаряддя та підготуватися до цього. 

Які знаряддя слід обрати для зимової риболовлі?

Зимова рибалка відрізняється тим, що під час неї потрібно підібрати правильні вудки, блешні тощо. Саме тому рекомендуємо використовувати короткі вудки з котушками з магазину https://www.mirrybolova.com.ua/. Вони дозволяють регулювати довжину. Слід обрати таку вудку, яку зимою можна тримати голою рукою. Тому обов’язково звертайте увагу на якість та матеріал, з якої вона виготовлена. Важливо, щоб у вудці був хлистик, який відповідає за амплітуду гойдання. Він дозволяє розпізнати навіть найслабше клювання (зимою риби є більш млявими, тому рибаки не завжди можуть побачити клювання). Для зимової риболовлі також необхідно запастися плішнею для того, щоб висвердлювати ополонки. Проте якісних знарядь інколи буває замало. Необхідно враховувати особливості риболовлі на різноманітні види риб.

Для того, щоб риболовля на хижака пройшла успішно, потрібно використовувати приманки. Це є один із найпопулярніших способів добути рибу з льоду.

Як обрати приманки для щуки?

Для риболовлі на щуку найкраще підійдуть приманки, які коливаються. На них є спеціальні пелюстки, які забезпечують коливання при мінімальних ривках чи коливаннях. Таку приманку риба-хижак помічає здалеку та відразу звертає увагу на неї. Рекомендуємо вибрати кольорову, яскраву приманку та використовувати металевий повідок.

Приманки на судака

Найкращою приманкою для судака є невелика срібляста рибка витягнутої форми. Така рибка провокує хижака, тому улов гарантовано буде успішним. Для судака рекомендуємо обрати приманку у вигляді круглої трубки, які при коливанні не відходять далеко від ополонки. Вони ніби зафіксовуються на одному місці і тим самим привертають увагу судака.

Приманки на окуня

Найкращою приманкою для окуня є невеликі блешні, до шести сантиметрів, будь-якої форми та кольору. Обирайте приманку з зміщеним центром ваги, адже вона не є такою активною під водою, що дозволяє швидше впіймати окуня. У зимовий період окуні не є особливо активними, тому спокійна приманка буде найкращим варіантом для успішного улову.

Де рівнянам придбати приманки для риби?

Найбільший вибір приманок для риболовлі пропонує онлайн-магазин Bereg. На сайті ви побачите величезний асортимент знарядь для успішної риболовлі, зокрема приманки для риби. Детальний опис товару, помірні ціни та консультація дозволяють обрати саме ту приманку, яка є необхідною для риболовлі тої чи іншої риби-хижака.