Субота, 2 Липня, 2022

Шукаємо оригінальні запчастини в Рівному за допомогою він-коду

Якісні, надійні запчастини – це гарантія безпечної їзди автомобіліста, а також запорука довговічності машини. Для того, щоб ваша машина служила вам довго та надійно, варто надавати перевагу лише оригінальним запчастинам. Так, в сучасних умовах лише оригінальні запчастини – це гарантія надійного ремонту та довговічної роботи автомобіля.

Як рівнянам знайти запчастини за він-кодом?

Оригінальні запчастини до кожної моделі автомобіля можна обрати тільки за допомогою він-коду, саме цей код є запорукою пошуку надійних запчастин від виробника, які призначені саме для вашої моделі автомобіля.  Сьогодні знайти запчастину за він-кодом – просто та зручно завдяки численним інтернет-ресурсам.

Він-код будь-якого автомобіля можна знайти або в технічному паспорті машини, або ж на запчастинах, де його вказує виробник. Він-код являє собою сімнадцять знаків, за допомогою яких і відбувається пошук оригінальних запчастин. Він-код розшифровується так:

  • Перші три знаки – це всесвітній інтернаціональний індекс, що означає стандарт для опису транспортного засобу, а саме – країну-виробника автомобіля;
  • Наступні шість знаків він-коду називають описовою частиною автомобільних характеристик, за допомогою яких можна безпомилково підібрати саме оригінальну запчастину для вашої моделі автомобіля;
  • Символи від десятого до сімнадцятого включно позначають модельний ряд, код заводу виробника, а решта знаків позначають серійний номер автомобіля.

За допомогою цієї низки знаків, вказаних у він-коді будь-якого автомобіля, можна швидко, легко та безпомилково знайти оригінальну надійну запчастину для машини. Пошук можна здійснити на різноманітних інтернет-ресурсах.

Де знайти рівнянам оригінальні запчастини за вказаним він-кодом?

Якщо ви таки надаєте перевагу оригінальним запчастинам до автомобіля і піклуєтеся про безпеку руху та довговічність машини, то радимо вам скористатися пошуком запчастини на сайті japan-cars.com.ua. Тут розміщений великий каталог оригінальних запчастин для автомобілів різних моделей та різних виробників, де ви легко знайдете потрібну деталь для машини.

Пошук відбувається за допомогою спеціальної комірки, куди потрібно вказати він-код необхідної запчастини. Вводите у комірку потрібний номер, а сайт шукає вже необхідну запчастину за оптимальною ціною. Користуючись цим ресурсом, пам’ятайте, що магазин співпрацює лише з прямими постачальниками запчастин, а тому на сайті вказано лише конкретні конкурентоспроможні ціни, дешевші ніж в інших магазинах та на інших ресурсах. Тисячі українців обирають для себе саме japan-cars.com.ua для пошуку надійних запчастин для автомобіля.