Четвер, 12 Травня, 2022

Залишилася остання дільниця: відомо, хто лідер виборів у Рівному

Станом на 9:50, понеділка, 23 листопада, Рівненська міська ТВК ще опрацьовує результати виборів міського голови Рівного. Відомо, що прийняли протоколи від усіх дільниць. Проте, на  трьох дільницях ТВК робили перерахунок голосів. Таку інформацію надали журналісти «Суспільного». Далі на yes-rivne.

По двох дільницях вже перерахували голоси, по третій – тривав. Станом на ранок, 23 листопада, ТВК офіційно ще не давали коментар щодо лідера перегонок. Однак, журналістам «Суспільного» підтвердили, що лідер залишився той самий. І це, Олександр Третяк.

О 10-й годині ранку перерахували всі голоси. Нагадаємо, що 22 листопада, вночі, в «Європейській солідарності» зробили заяву про перемогу Олександра Третяка на місцевих виборах у Рівному. Таку інформацію надали згідно паралельного підрахунку, який показав перевагу конкурента Шакирзяна у понад 1300 голосів. Опівночі, п’ятий президент України та лідер партії» Європейська солідарність» Петро Порошенко привітав, на своїй сторінці у Facebook, з перемогою Олександра Третяка.

До слова, у штабі Віктора Шакирзяна ні вночі, ні зранку жодних заяв не робили. Після оприлюднення двох екзит-полів та закриття усіх виборчих дільниць, Віктор Шакирзян на своїй сторінці у Facebook подякував усім рівнянам за підтримку.

Публічних заяв не було, однак журналістам «Суспільного», сьогодні, зранку, у штабі «Рівне Разом» повідомили, що жодних офіційних коментарів вони надати не можуть. Адже робота ТВК ще не завершилася.

Не дивлячись на вчорашній дані екзит-полів, за попередніми даними лідером виборів мера Рівного є Олександр Третяк. Наразі, чекаємо офіційні результати та коментарі від ТВК.

Нагадаємо, що якщо не буде жодних заяв до суду щодо перерахунку голосів або виявлених порушень, офіційне представлення нового очільника Рівного та міської ради відбудеться у п’ятницю, 27 листопада. Тоді ж, свої повноваження складе чинний міський голова обласного центру Володимир Хомко.