П’ятниця, 1 Липня, 2022

Вибори 2020 у Рівному: Петро Порошенко вже привітав Третяка з перемогою у другому турі

В «Європейській солідарності» вже заявляють про перемогу Олександра Третяка на місцевих виборах у Рівному. Кандидата від цієї політсили, вночі, привітав п’ятий президент України, Петро Порошенко. Далі на yes-rivne.

Станом на 23:25 опрацювати дані з 44-х дільниць. Розрив між кандидатами незначний: 443 голоси на користь Олександра Третяка. Таку інформацію повідомив член ТВК Володимир Кудрін. Проте голоси виборців ще підраховуються.

Під час засідання міської ТВК час від часу виникали суперечки. Декілька разів ДВК відправляли на перерахунок.

Вчора, у неділю, ввечері, у штабі «Європейської солідарності» вже зробили заяву про те, що паралельний підрахунок голосів з дільниць, показує перевагу Третяка над Шакирзяном у понад 1300 голосів.

Вночі, Олександра Третяка вже встиг привітати п’ятий президент України, лідер партії «Європейська солідарність» Петро Порошенко.

Разом з тим, у штабі конкурента Третяка, Віктора Шакирзяна, вночі, заяви під час підрахунку голосів не робили. Коли стали відомі результати двох екзит-полів («Socis» та «ITV»), які показували незначний відрив Шакирзяна, кандидат від «Рівне Разом», на своїй сторінці у Facebook, подякував рівнянам за підтримку.

Станом на 01:21 опрацювали 69 протоколів:

  • Олександр Третяк – 49,86 % (15 182 голосів) ;
  • Віктор Шакирзян – 48,14 % (14 660 голосів).

Різниця складає 522 голоси. Загальна кількість протоколів – 111.

Нагадаємо, що вчора близько 21-ї години вечора, Центр соціальних і маркетингових досліджень «Socis» та соціологічна група «Вибір» оприлюднили дані двох екзит-полів щодо попередніх результатів виборів у Рівному. Згідно даних соціологічної групи «Вибір», які озвучили в прямому ефірі телеканалу «ITV», Олександр Третяк набрав 48,62%, а Віктор Шакирзян – 48,92%.

За даними «Socis», станом на 19:30, лідером перегонів був Віктор Шакирзян (50,94%). Олександр Третяк набрав 46,03%.