Понеділок, 4 Липня, 2022

Віталій Коваль планує забезпечити житлом учасників АТО/ООС і внутрішньо переміщених осіб по-новому

Вчора, 23 січня, відбулася селекторна нарада голови Рівненської обласної державної адміністрації із заступником Міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій, а також внутрішньо переміщених осіб України Антоном Колумбетом. В ході селекторної наради чиновники обговорювали питання забезпечення житлом учасників АТО/ООС та внутрішньо переміщених осіб, пише сайт yes-rivne.com.ua.  

Так, в ході розмови Віталій Коваль спільно з Антоном Колумбетом обміркували, яким чином можна було б зменшити черги на отримання житла для сімей українських військовослужбовців, людей з інвалідністю з числа учасників АТО/ООС і внутрішніх переселенців. Про це очільник Рівненської області розповів на офіційній сторінці у Facebook.  

В ході селекторної наради Віталій Коваль висловив пропозицію стосовно зменшення черг на житло. Його позиція – це надати можливість отримати житло не тільки на первинному ринку нерухомості, а й відкрити для купівлі нерухомості вторинний ринок. Це б суттєво зменшило час очікування на житло.  

Таку пропозицію купівлі житла на вторинному ринку від голови Рівненської області підтримали. Від міністра прозвучала обіцянка доопрацювати програму відповідно до пропозиції Віталія Коваля. Це має дати можливість надавати сім’ям “атовців” та переселенцям фінансову компенсацію для подальшої купівлі житла.  

Пригадаємо, в планах очільника області також – привернення уваги закордонних інвесторів до ремонту Міжнародного аеропорту “Рівне”. Віталій Коваль вже підписав меморандум з представниками однієї із найбільших китайських корпорацій POWERCHINA щодо реконструкції летовища. На думку очільника області, це приверне увагу інвесторів до нашого регіону та виведе Рівненську область на новий рівень розвитку.