Понеділок, 4 Липня, 2022

Жителі Рівненщини отримуватимуть дві платіжки за газ

Вже з січня місяця поточного року жителям Рівненської області будуть приходити дві платіжки за газ. Відомо, що одна буде за споживання газу, в іншій вказуватимуть вартість за його транспортування. Про це повідомляють в Регіональній газовій компанії, до якої входять майже двадцять облгазів. Далі розповість yes-rivne.

Таке розділення газових платіжок торкнеться не лише рівненчан, а й усіх жителів нашої країни. В РГК також зазначають, що суми в платіжках не будуть суттєво відрізнятися від попередніх.

Рівненчанам, які користуються колонками або газовими плитами в РГК рекомендують платити єдиним платежем, а саме за квартал, півроку або рік.  В такий спосіб можна буде зекономити на сплаті комісії від ста до двохсот гривень.

Жителям Рівненської області, які користуються газовими лічильниками, за транспортування газу доведеться платити постійно. Це стосується й тих місяців, коли послугою газу рівненчани не користувалися.

До слова, такий розподіл тарифу за газ на дві платіжки є основним чинником для того аби врегулювати ринок природного газу України.