Субота, 2 Липня, 2022

Тепер офіційно: у Рівному новий міський голова

24 листопада Рівненська міська ТВК офіційно оголосила кандидата від політичної партії «Європейська солідарність» переможцем на виборах мера міста. Вчора, після перерви тервиборчком продовжив своє засідання і о 18-й годині затвердив результати підрахунку голосів, пише “yes-rivne.com.ua“.

Згідно підрахунками, Олександр Третяк набрав 50,24%, тобто 27 450 голосів. Розрив між ним та його конкурентом Віктором Шакирзяном, становить близько 1400 голосів. 

Олександр Третяк прокоментував журналістам «Суспільного» свою перемогу так:

«Командна робота оновленої «Європейської солідарності». Ті люди, які об’єднались на ідеологічних, ціннісних засадах, гарно спрацювали, командна робота завжди має успіх. Рівняни однозначно підросли у своєму свідомому політичному вимірі і тепер уже так легко їх не обманиш. Результат показав, що не все сьогодні вирішують гроші», – повідомив вже новий мер Рівного. 

У штабі його конкурента Віктора Шакирзяна, лідера» Рівне Разом» станом на 18:30 24 листопада, жодних заяв, поки, не робили. Кілька днів тому, там говорили, що заяви будуть після офіційного оголошення результатів виборів. 

Що ж, рівняни мають нового міського голову. Що ж планує зробити Олександр Третяк, керуючи містом. 

Він повідомив журналістам «Суспільного», що не планує звільняти керівників міських структур, які працюють добре. У новообраний міській раді готовий до коаліції з усіма, хто має такі ж цінності, як в його політсилі. Секрет його перемоги, за його словами, чудова робота його команди. 

«Ми зараз обговорюємо різні варіації. Хочу запевнити: ті керівники, які ефективно працювали – вони працюватимуть і надалі. Нам важливо зберегти стабільність. Якщо є хороший показник роботи – навіщо міняти?» – додав Третяк. 

Поживемо – побачимо, як кажуть. Наразі, інформації про дату вступу нового мера Рівного у свої повноваження немає.