П’ятниця, 1 Липня, 2022

В Івано-Франківську відбудеться концерт оркестру Lords Of The Sound

Ви ще не знайомі з творчістю відомого у багатьох країнах світу оркестру Lords Of The Sound? Тоді у вас є унікальна можливість 7 та 10 жовтня побувати на концерті колективу, творчість котрого вже підкорила європейську публіку. Виступ оркестру  Lords Of The Sound «Краще за 5 років» – це ювілейний концерт артистів, на честь п’ятиріччя їх творчого шляху. За цей час оркестр став найзатребуванішим музичним колективом України. 

Концертний тур в честь 5 років творчої діяльності відбудеться в декількох містах країни. Детальна інформація про кожен виступ та квитки доступні за посиланням https://lords-of-the-sound.ticketsbox.com/. Цей сервіс дозволяє кожному купувати квитки на культурні та спортивні події в онлайн режимі. TicketsBox є одним із кращих виткових операторів країни, в його надійності, зручності та простоті встигли переконатись тисячі користувачі, тепер й твоя черга. Купуй електронні квитки на концерт Lords Of The Sound «Краще за 5 років» всього за декілька хвилин. Куплені квитки для зручності можна розрукувати. 

 «Краще за 5 років» – это найяскравіші композиції оркестру

шоу

 

Музичний колектив презентує публіці ювілейний концерт в рамках котрого подарує насичену музичну програму, таку ж, якою й був творчих шлях колективу. Всього за 5 років вони зуміли підкорити публіку не тільки України, але й інших країн. Оркестр може похвалитись співпрацею з багатьма відомими артистами.

Музиканти – справжні «володарі звуку», вони завжди дарують глядачам неперевершену шоу програму. Оркестр вийшов за рамки стереотипного академізму, додав до своїх виступів більше яскравих фарб, артистизму та візуалізації. Це стало справжнім успіхом та принесло колективу небачену популярність. 

На концерті Lords Of The Sound «Краще за 5 років» ви зможете почути найкращі музичні твори оркестру. Для вас будуть звучати топові хіти, класика кінематографу та легендарні саундтреки. Кращий звук, світло, музиканти, хор та солісти – це і є Lords Of The Sound.

Відчуйте прекрасну атмосферу та мурашки по тілу від віртуозного виконання неперевершеної музики разом з TicketsBox!