П’ятниця, 1 Липня, 2022

Ноутбуки Аsus Vivobook: чим особлива нова серія від відомого виробника?

Останнім часом користувачів приваблює ноутбук asus vivobook – чергова серія від відомого виробника зі світовим ім’ям. Asus Vivobook – серія, яку було створено для масової аудиторії користувачів, це досить бюджетні ноутбуки високої якості. Саме гаджети цієї лінії обирають ті, хто не бажає платити більше за високу якість.  

Головні особливості серії ноутбуків Vivobook 

3

Перш за все, варто відзначити високу ефективність роботи ноутбуків серії – вони однаково вдало справляються як з ігровими завданнями (коли потрапляють до рук геймерів), так і з робочими моментами. 

Ноутбуки серії мають кілька головних особливостей, завдяки яким їх обирають сьогодні користувачі: 

  • Потужна оперативна та вбудована пам’ять. Залежно від класу ноутбука, який ви купуєте, прилад має свої пам’ятні характеристики, однак їх в будь-якому випадку буде достатньо для виконання стандартних функцій; 
  • Дискретні відеокарти, які дозволяють впоратися з найважчими навантаженнями; 
  • Високі можливості (їх кількість та потужність окремих функцій залежить впливає на ціну пристрою); 
  • Вишуканий цікавий дизайн; 
  • Невелика вага, яка дозволяє легко транспортувати ноутбук. 

Моделі дорогого класу обладнані додатковими сучасними можливостями – наприклад, в них присутній сканер відбитків пальців. Деякі ж моделі підсвічують клавіатуру тощо.  

Водночас, ноутбуки цієї серії мають і незначні недоліки – при сильному нагріванні ними незручно користуватися (мова йде про металеві гаджети). Та в моделях високого класу обладнано новітні системи охолодження, завдяки яким ноутбуки нагріваються не так швидко і не спричиняють дискомфорту користувачам.  

Ціни на ноутбуки Asus Vivobook 

4

Ноутбуки цієї серії можна знайти за абсолютно доступною ціною – наприклад, в інтернет-магазині “Комфі” ноутбуки цієї серії бюджетного класу коштують від 7700 гривень. Моделі кращого класу можна придбати і за 12000-14000 гривень – ціна залежить від ваших особистих потреб та потужності ноутбука, який потрібний для виконання ваших завдань.  

Де знайти ноутбук серії Vivobook? 

Ноутбуки Asus Vivobook можна знайти в інтернет-магазині “Комфі” – магазин пропонує широкий асортимент побутової техніки, багато бонусів для користувачів, систему накопичування бонусів, знижки та акції, якими може скористатися кожен. Оплатити купівлю тут можна будь-яким зручним для покупця способом, в тому числі, скористатися кредитними умовами купівлі тощо.