П’ятниця, 1 Липня, 2022

Які сюрпризи може піднести задня панель корпусу смартфона Samsung?

Багато користувачів смартфонів відчувають неприємні відчуття, викликані падінням мобільного пристрою на тверду поверхню. Хороший і престижний телефон Samsung в такому випадку може змінитися до невпізнання, на ній утворюються подряпини і тріщинами, а при цьому страждає не тільки зовнішній вигляд, але і функціональність обладнання.

Однак не варто впадати в депресію, якщо всі компоненти справні і пошкоджена тільки задня кришка для телефону Samsung, то нові частини корпусу можуть вирішити проблему. Завдяки цьому смартфон буде виглядати так, ніби він тільки що покинув магазин.

Які типи задніх панелей корпусу існують? Які з них найпрактичніші?

Відразу варто відзначити, що не існує ідеального матеріалу, який міг би забезпечити стовідсотковий захист для телефону і при цьому залишався б без слідів використання.

  • Метал – забезпечує непоганий захист, але легко дряпається під час експлуатації і мнеться після отримання чергового удару. Таким чином деформована задня кришка може більше не прилягати до рамці корпусу належним чином і не забезпечувати надійного захисту для електронних компонентів, що знаходяться всередині корпусу. В результаті цього пил і волога зможуть безперешкодно проникати всередину;
  • Скло – виглядає шикарно і часто використовується в моделях сумісного преміум сегменту, проте з точки зору практичності має деякі недоліки. Так, на загартованому склі задньої кришки практично немає подряпин, але один точковий удар, може перетворити всю цю красу в одну суцільну павутину з дрібних тріщин. Плюс до всього заміна скляної поверхні є складним і дорогим процесом і виконується тільки професіоналами в сервісному центрі;
  • Пластик – найдешевший і практичний матеріал, тому задні кришки часто виготовляються саме з нього. Навіть якщо в процесі користування дана частина корпусу отримує безліч неприємних “відмітин”, то установка нової кришки не викликає ніяких проблем. Крім того в даному випадку може бути використана абсолютно будь-яка палітра кольорів, що дає можливо легко змінювати зовнішній вигляд мобільного пристрою.

Захист панелі корпусу.

Щоб задня кришка, та й телефон в цілому зберігалися в первозданному вигляді якомога довше, то для цього використовуються відповідні захисні аксесуари. Таким чином найпростіший чохол-накладка або навіть плівка зможуть значною мірою знизити ризики появи подряпин або тріщин.

Чи варто замінити пошкоджену або зіпсовану панель?

Задня кришка часто збирає не тільки подряпини, але і бруд, які важко видалити, тому заміна деталі виразно позитивно вплине на зовнішній вигляд пристрою. Зовсім не обов’язково вкладати гроші в покупку чохла, так як це утолщает смартфон і суттєво впливає на комфорт його використання. А найкращим способом позбутися від слідів нещадної експлуатації буде заміна задньої кришки на нову.