П’ятниця, 1 Липня, 2022

Краща еротична розвага для веселої компанії

Затіяли вечірку 18+ і не знаєте, чим розважити гостей? На допомогу прийде Еродит – популярна серед молоді гра, яка має сексуальний підтекст. Її “фішка” полягає в тому, що боротися за перемогу можна в компанії з чотирьох-шести чоловік, в той час, як більшість відвертих ігор розраховані на двох. Крім сексуального підтексту, настільна гра має освітній характер: ви дізнаєтеся багато нового про інтимне життя.

Налаштуйтеся на пікантне дозвілля

Виробник Fun Games Shop створив Еродій для того, щоб просунути секс в маси, і дозволити друзям поговорити “про це” в невимушеній обстановці. Проведемо огляд коробки, і подивимося, що там всередині:

  • ігрове поле;
  • картки (176 шт.);
  • фішки (4 шт.);
  • еро-кубик;
  • буклет з правилами.

Не спокушайтеся: ви не перейдете від теорії до практики, зате побалакаєте про секс вдосталь. Специфіка гри нагадує звичні “Фанти”, але є мега-сексуальної, і в той же час веселою.

Забудьте про сором!

Скромняги відчувають себе скуто на вечірці, тому відкиньте геть усі комплекси і упередження. Сьогодні ви – король вечора, і вас чекає нестримні веселощі! Розділіться на команди, а після, виберіть колір фішок (вони тематичні – виготовлені у вигляді сперматозоїдів). Опис свідчить, що в процесі гри учасники будуть переміщати фішки по полю в вигляді… кактуса! Не очікували такого повороту?

Правила гри

Отже, команди готові до активних дій, і гра для дорослих починається:

  • команди ходять в порядку черги. Група учасників вибирає собі капітана, який тягне карту з колоди і кидає кубик;
  • зверніть увагу на колір кубика: відповідно до нього, в хід йде конкретна колода;
  • рожеві карти відповідають за дію “показати”, жовті пробудять в вас талант художника, а сині – змусять порозумітися;
  • також, в колоді присутні і оригінальні карти, такі як “висловити емоції”, “вдатися до дій”, а також “обережно, треш!”;
  • ведучий повинен встигнути за 60 секунд встигнути натякнути своїй команді на загадане слово так, щоб соратники змогли його назвати, і чим швидше, тим краще.

Якщо ви не хочете підставити команду і довести її до поразки, то не соромтеся показувати загадане слово і не будуйте з себе людину з пуританським вихованням. Відкиньте упередження, і зачарував усіх навколо! Завдання з гри змусять вас попрактикуватися в акторській майстерності, “прокачати” таланти художника і оратора. Користуйтеся моментом, просувайте команду до перемоги! Виграє та група гравців, якої вдається в числі перших дістатися до фінішної смуги і подолати її.

Гарантуємо: буде спекотно

Рекомендуємо купити гру всім клієнтам, які віддають перевагу веселе проведення часу складним настілкам. Вульгарна розвага підбадьорить публіку і налаштує гостей на веселий лад. Грайте в “Еродита” на парубочих і дівочих-вечорах, проявляйте свої таланти в колі друзів. Геть нудьгу!