Субота, 14 Травня, 2022

Прокурор Опанасенко: останні новини

Віталій Опанасенко – колишній воєнний прокурор, отримав поручення від одеського бізнесмена Володимира Галантерника захищати його інтереси під час суду. Проте чи вдасться прокурору захистити права та інтереси Галантерника? Питання спірне. 

Як колишній воєнний прокурор став адвокатом: детальніше про це розповідає портал Vesti.ua.

Минуле Опанасенка: що розповідає «Вести»?

Ще декілька років тому, у 2019, у самому серці столиці України, колишній воєнний прокурор Опанасенко був звільнений із воєнної прокуратури. Наказ щодо цього рішення видала генеральний прокурор Руслана Рябошапка. Опанасенко погрожував відомому журналісту Василю Крутчаку і навіть намагався застосувати силу на оператора, який у той час записував усе на відеокамеру.

Така ситуація мала вплив на репутацію Опанасенка, оскільки відразу розлетілась на просторах інформаційних джерел. Журналіст я василь Крутчак неодноразово скаржився на те, що отримував погрози від колишнього воєнного прокурора Віталія Опанасенка.

Інформаційний ресурс «Вести» не лишився осторонь і свого часу відправився до Луцька, щоби дізнатися, як працював на той час колишній воєнний прокурор Анатолій Матіос та його колеги. Як колишні воєнні прокурори продовжують збільшувати свої доходи за рахунок держави?

Детальніше про схеми заробітку колишніх колег Матіоса, їхню діяльність та останні події ви можете дізнатися на порталі «Вести». 

Всі актуальні новини на інформаційному порталі «Вести»

Кожен, хто користується інформаційними ресурсами, знає, наскільки складно натрапити на надійне та перевірене джерело, яке пропонуватиме виключно актуальні та правдиві новини. Таким є портал «Вести», який пропонує рівнянам найактуальніші новини України та світу у зручному форматі. В одному місці ви можете дізнатися будь-яку інформацію, яка стосується політичного життя, культури, спорту, науки, бізнесу, шоу-бізнесу та інших сфер життя діяльності людини.

Інформаційний портал «Вести» доступний усім користувачам, незалежно від місця знаходження та пристрою, з якого ви користуєтесь. Упродовж усієї доби інформація на сайті оновлюється, тому ви отримаєте лише свіжі та найактуальніші новини свого міста, країни та світу.

Інтернет-портал Vesti.ua уже впродовж багатьох років працює для зручності та комфорту громадян. На сайті доступна різного роду інформація: не лише новини, але і поради експертів, думки спеціалістів, гороскоп та цікаві і корисні дані, які однозначно сприятимуть вашому розвитку та розширенню кругозору.

Ресурс «Вести» – це мультимедійний онлайн-портал, екологічна система інформації, яка пропонує користувачам лише актуальні та правдиві новини. Тому, якщо ви бажаєте завжди бути в курсі новин, знати останні події України та світу, володіти корисною інформацією, користуйтеся надійним джерелом – порталом Vesti.ua.