Середа, 10 Серпня, 2022

Вулиці Рівного знову перейменують: чи з’явиться серед них вулиця Олександра Музичка?

До міської влади звернулися представники громадських та політичних організацій міста з проханням назвати одну із вулиць Рівного на честь Олександра Музичка. Активісту належить чимало заслуг. Його ім’я відоме не лише в нашому регіоні, а й далеко за межами області. Більш детально про подію читайте в матеріалі yes-rivne.com.ua.

Сашко Білий – активний учасник рівненського Євромайдану, керівник Правого сектора на Заході України. Ніколи не соромився своєї політичної позиції і різко висловлювався проти діючої влади, за що поплатився життям.

Народний герой Олександр Музичко – постать, навколо якої виникає достатньо суперечок. Особливої популярності активісту здобуло відео в стінах рівненської облдержадміністрації, куди він потрапив з автоматом Калашникова. Також він відзначився тоді, коли тягнув за краватку прокурора Андрія Таргонія і недаремно. Держслужбовця через декілька місяців спіймали на хабарі.

Роман Коваль тісно спілкувався з Сашком Білим і пригадує, наскільки одержимим ідеєю навести порядок в країні був його побратим. Вбили його через те, що надто активно висловлював свою позицію, був незручним владі та створював багато проблем.

У соціальних мережах жителі нашого міста також обговорюють звернення активістів перейменувати вулицю на честь керівника Правого сектора. Наступне пленарне засідання міської ради Рівного покаже, чи мер Олександр Третяк задовольнить прохання рівнян, чи відхилить.