Понеділок, 16 Травня, 2022

Де у Рівному придбати моторне масло?

Для нормальної та справної роботи автомобілю необхідна регулярна заміна моторного масла. Його слід міняти регулярно через кожні 10-15 тисяч кілометрів. Також безліч фахівців рекомендують водіям орієнтуватись на показники одометра. 

Проте частота заміни моторного масла напряму залежить не від пробігу автомобіля, а від роботи та силового агрегату. Таке моторне масло 10w40 необхідне для очищення двигуна та забезпечення мастила поверхні тертьових деталей, які постійно зазнають навантаження.

Саме тому важливо вчасно та регулярно міняти моторне масло, аби продовжити термін експлуатації автомобіля та запчастин. Яке масло краще підібрати для автомобіля та де його придбати?

Моторне масло 10w40: особливості та переваги

Моторне масло 10w40 передбачено для двигунів, які працюють як і на дизельному паливі, так і на бензині. Таке масло є надзвичайно універсальним, оскільки підійде практично для будь-якої марки автомобіля. Масло 10w40 виготовлене з суміші базових масел, без яких мотор авто не може працювати, та спеціальних присадок, які очищують вузли та агрегати. Саме тому цей продукт є надійним, характеризується довгим терміном експлуатації та ефективно працює, незважаючи на несприятливі умови та перепади температури. 

Якісне моторне масло 10w40 за доступною ціною ви знайдете в магазині ATL. На сайті представлено широкий асортимент масел для двигунів, які підійдуть для будь-якого автомобіля. ATL пропонує рівнянам надійний та перевірений товар виключно від найкращих світових виробників. Саме тому моторне масло 10w40 від магазину ATL є найкращим вкладенням у ваш автомобіль. 

Чому варто придбати моторне масло 10w40?

Сучасний ринок пропонує величезний асортимент різноманітних масел для двигунів автомобіля. Кожен із них має свої особливості, переваги та недоліки.

Моторне масло 10w40 має низку переваг, саме тому є фаворитом серед багатьох водіїв:

  • воно характеризується високим рівнем в’язкості. Завдяки цьому масло ефективно працює, незважаючи на перепади температур і навіть при довгій експлуатації не втрачає своїх характеристик;
  • таке моторне масло надійне та якісне, воно захищає запчастини від зношення, тертя та інших пошкоджень;
  • мотор швидко запускається навіть при максимально низьких температурах. Висока якість моторного масла 10w40 дозволяє справно працювати двигунові, незважаючи на стан інших запчастин;
  • висока стійкість до передчасного окислення;
  • універсальність: таке масло можна використовувати в будь-яку пору року;
  • до складу масла 10w40 входить очищувач, який забезпечує надійний захист двигуна.
  • моторне масло 10w40 зменшує розхід палива автомобіля та характеризується низьким рівнем сажі. 

Незважаючи на всі переваги та особливості моторного масла 10w40, воно характеризується доволі доступною ціною. Зокрема в магазині ATL ви знайдете якісне моторне масло для вашого автомобіля від найкращих виробників за максимально низькою вартістю.