Неділя, 15 Травня, 2022

Де у Рівному купити стильний браслет на руку?

Ювелірні прикраси є важливим елементом будь-якого образу. За їх допомогою можна гармонійно доповнити свій вигляд, підкреслити переваги та приховати недоліки. Незамінним елементом та аксесуаром кожної жінки та чоловіка є браслет. Це стильна прикраса, чудовий подарунок близьким та виріб, яким можна охарактеризувати особистість. Браслети на руку ніколи не втратять своєї актуальності – це та прикраса, яка навіть через безліч років буде доречною.

Важливо правильно вибрати, щоб купити браслет на руку, який справді вразить другу половинку. Для цього необхідно враховувати деякі нюанси. Пропонуємо ознайомитися з усіма особливостями вибору браслета та дізнатися, де найкраще рівнянам придбати стильний та доступний виріб на руку.

На що звертати при виборі браслета?

Важливо насамперед вибрати браслет правильного розміру. Від цього залежить його довговічність і зручність під час носіння. Браслет повинен не передавлювати руки та не бовтатися на ній. Також він не має заважати займатися повсякденними справами, одним словом, він повинен бути невідчутним на тілі. Тому, щоб правильно підібрати браслет за розміром пам’ятайте: між браслетом та зап’ястям повинен залишитися мінімум один сантиметр. Є ще один спосіб визначення розміру браслета: виміряйте руку в найширшому місці і до цієї цифри додайте 1-2 см.

Не менш важливим є матеріал, з якого виготовлений браслет. Сучасний ринок пропонує велику кількість різноманітних ювелірних виробників, тому часто виникають труднощі з вибором браслета. Визначтесь, який виріб ви хочете: біжутерію чи браслет із цінних металів. Вироби з золота та срібла характеризуються довшим терміном експлуатації, але є дорожчими за звичайну біжутерію. Незважаючи на це, краще придбати браслет із якісних матеріалів, аніж наражати себе на небезпеку та носити неякісні прикраси.

Широкий асортимент браслетів в онлайн-магазині КЮЗ

Київський Ювелірний Завод – це провідна українська компанія, яка виробляє якісні та стильні прикраси на будь-який смак. Усі браслети та інші вироби виготовлені виключно з якісних благородних металів. Завдяки цьому браслети від КЮЗ відрізняються довговічністю, надійністю та вишуканим виглядом. Це важливий критерій, який слід враховувати при виборі ювелірних виробів.

Особливістю КЮЗ є не лише використання виключно цінних металів, але й різноманіття видів браслетів. Виробники враховують усі сучасні тенденції та останні модні впровадження. Тому на сайті Київського Ювелірного Заводу ви знайдете не лише металеві браслети, але й шкіряні, декоративні та анклети (браслети на ногу).

Окрім широкого асортименту браслетів Київський Ювелірний Завод пропонує рівнянам надзвичайно зручні та вигідні умови покупки. На сайті магазину ви легко і швидко виберете браслет на будь-яку подію. Завдяки зручному каталогу та фільтру ви не витрачатимете безліч часу, зусиль та ресурсів на пошуки ідеального браслета. Вас приємно здивує доступна вартість ювелірних виробів КЮЗ: дешевше в Україні не знайти. Тому, якщо ви шукаєте стильний та якісний браслет, який гармонійно доповнить будь-який образ, звертайтесь до найкращих майстрів – Київський Ювелірний Завод.