Понеділок, 4 Липня, 2022

«НЕТСОФТ», або як розігнати свій бізнес та стати лідером

Це перспективна ціль, котру можна втілити в життя за рахунок програми управлінського обліку. Завдяки BAS Малий бізнес, ваша діяльність буде процвітати. Жителі Рівного зможуть скористатися цією можливістю, використати її, проаналізувавши, наскільки це позитивним чином вплине на процес.

Що включає в себе BAS Малий бізнес

Це дійсно комплексний підхід, котрий включає в себе:

 • ведення управлінського (оперативного) обліку;
 • ведення клієнтської бази, комунікація з клієнтами та споживачами;
 • організація складського обліку;
 • розрахунки з персоналом та контрагентами;
 • нарахування заробітної плати;
 • оформлення замовлень, процес реалізації товарів, чи власної продукції, наприклад;
 • аналіз діяльності.

Комплексний підхід

Варто додати, що компанія «НЕТСОФТ» пропонує оцінити BAS Комплексне управління підприємством, зробити для себе правильні висновки. Автоматизація бізнесу, безумовно, принесе свої плоди, якщо не зволікати. Цьому процесу часто заважають такі моменти:

 • впровадження острівної автоматизації різних ділянок обліку без можливості інтеграції в єдину систему;
 • безкоштовне, або малофункціональне програмне забезпечення точно не зіграє вам в плюс;
 • ще один досить поширений та помилковий варіант – впровадження програм власними силами. Частіше всього на підприємствах цим займаються співробітники без достатньої кваліфікації та досвіду.

Максимальна вигода

Інвестиції в ІТ-інфраструктуру дійсно можуть принести бажані результати. Один з варіантів програмного забезпечення BAS Управління торгівлею. В будь-якому разі користувач зможе не тільки грамотно побудувати системи бухгалтерського та управлінського обліку, але тим самим збільшить продуктивність свого бізнесу. Таким чином, набагато ефективніше можна використовувати ресурси, а в співробітників збільшиться мотивація.

Вибір надійної компанії

 1. Варто звертати увагу на те, чи працює консультантом в компанії бухгалтер не теоретик, а саме практик, має відповідний сертифікат.
 2. Для постановки управлінського обліку, варто шукати ту компанію, котра зможе структурувати інформацію, а також зможе простими словами пояснити складне.
 3. Для максимального прискорення оформлення, а також проведення операцій варто звертати увагу при виборі компанії на такий момент. Має бути сертифікований розробник програми 1С:Підприємство 8.3.

Всім цим може похизуватися компанія «НЕТСОФТ». Вона пропонує жителям Рівного розігнати свій бізнес, автоматизувати його процеси. Це напрямки управління, обліку, продажів та виробництва. Переваг в такому рішенні дійсно чимало. Часто користувачі просто не розуміють цього, допускаючи типові помилки.

Результат дійсно може та має бути, необхідно лише зробити крок назустріч.