П’ятниця, 1 Липня, 2022

Рівнянам набридла російськомовна музика у громадських місцях

Рівнянин звернувся до міського голови з відповідною петицією. Підтримати її віртуальним підписом можуть усі охочі, пише yes-rivne.com.ua

Рівняни Назар Пшеюк створив спеціальну петицію на сайті міської ради Рівного про заборону російськомовної музики в громадських місцях Рівного.

“В такий важкий час наше місто потерпає від музики, яка є однією із видів гібридної війни проти нашої країни. Слухаючи таку музику, в нашої молоді може виникнути хибне враження, що російська є модною. Нам потрібно розвивати музику нашої країни. І підтримувати український продукт. Прошу заборону музики агресора в закладах громадського харчування, на вулицях містах. і в інших громадських місцях,” – йдеться у зверненні чоловіка.

До кінця збору підписів залишилося більше місяця. Тож усі активні рівняни можуть долучитсь та підтримати пропозицію чоловіка, підписавши її онлайн. 

Електронні петиції – це колективне звернення громадян, що дає можливість донести свої ініціативи доРівненської міської ради. Петиція має набрати не менше 30 підписів впродовж 45 днів для її подальшого розгляду відповідальними особами міської ради. Електронні петиції повинні стосуватися питань, які відносяться до повноважень та компетенції міської ради.  Електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян