Неділя, 3 Липня, 2022

Як рівнянам вибрати душову систему?

Незамінним елементом у кожній ванні є душова система. Завдяки такій установці рівняни не лише задовольняють свої базові потреби, але й збільшують рівень комфорту та зручності в своєму домі. Душова система складається з спеціального набору сантехнічних пристроїв, тому ця установка є доволі складною. Важливо правильно підібрати душову систему. При цьому слід враховувати не лише особисті побажання, але й особливості ванни та інтер’єру. Пропонуємо ознайомитися з основними видами душових систем, аби полегшити вибір.

Тип монтажу душової системи

Перед покупкою душової системи насамперед слід визначитися з тим, як буде встановлене все обладнання. Відповідно до цього розрізняють зовнішні та внутрішні душові системи. Аби полегшити вибір, пропонуємо дізнатися різницю між ними та особливості кожного виду.

Усі елементи зовнішньої душової системи розміщенні ззовні, лише деякі комунікації проведення водопостачання можуть бути прихованими. Особливістю зовнішніх душових систем є те, що їх легко встановлювати (їх можна вмонтувати навіть у вже готовий інтер’єр). Нею легко користуватися та обслуговувати, а також це доволі доступне рішення для вашого дому. Завдяки спеціальному оснащенню – кронштейну – ви з легкістю можете регулювати висоту розміщення лійки для кожного члена сім’ї. Сучасні виробники виготовляють зовнішні чорні душові системи надзвичайно лаконічними та стильними. Це дозволяє гармонійно доповнити будь-яку ванну, незважаючи на її особливості.

На відміну від зовнішньої душової системи, системи внутрішнього монтажу наполовину вмонтовані в стіну. Ззовні знаходиться лише верхня лійка, шланг та блок управління. А решта елементів: труби та стійки вмонтовані під плиткою. Завдяки тому, що більшість елементів внутрішньої душової системи сховані, така сантехніка виглядає акуратно та лаконічно. Такі системи є дещо дорожчими та їхнє встановлення є складнішим, оскільки необхідно знімати оздоблення стін. Важливо заздалегідь вирахувати зручну висоту, адже встановлювати внутрішню душову систему необхідно на стадії проєктування ванни. Незважаючи на це, внутрішні душові системи є довговічними та надійними, а також надзвичайно легкими у користуванні та в догляді.

Широкий асортимент внутрішніх та зовнішніх душових систем за доступною вартістю ви знайдете в онлайн-магазині Hansgrohe. На сайті ви можете ознайомитися з особливостями та характеристиками кожного товару та обрати ту душову систему, яка найбільше задовольнятиме ваші потреби.

Чому варто обрати сантехніку від Hansgrohe?

Hansgrohe – це провідна німецька компанія, яка впродовж багатьох років задовольняє потреби користувачів у питаннях сантехніки. Уся продукція компанії є інноваційною, високоякісною та перевіреною часом. Ви знайдете продукти не лише для оздоблення ванни, але і кухні. Особливої уваги заслуговують душові системи від Hansgrohe в чорному матовому кольорі, оскільки в них втілено всі стандарти та потреби клієнтів:

  • стильний та лаконічний дизайн душових систем дозволяє гармонійно доповнити будь-який інтер’єр ванни;
  • їх виготовлено з якісних та довговічних матеріалів;
  • вони прості у догляді та користуванні;
  • легкі у монтажі;
  • вони є витривалими та не псуються через надмірний вплив вологи чи високих температур;
  • усі душові системи є безпечними та надійними.

Варто відмітити і доступну вартість сантехніки від Hansgrohe, яка повністю відповідає її якості. Тому не гайте часу, а замовляйте найкраще для вашого дому.