П’ятниця, 1 Липня, 2022

Фітнес-браслет чи смарт-годинник: що обрати?

Небагато знайдеться людей, які розуміють принципову різницю між смарт-годинниками та фітнес-браслетами. Візуально ці пристрої дуже схожі між собою і за багатьма технічними характеристиками також знайдеться багато спільних речей. Однак різниця між цими пристроями таки існує і спробуємо ж з’ясувати, чим фітнес-браслети відрізняються від смарт-годинників. 

Чим особливі фітнес-браслети? 

стилус

Фітнес-браслети призначені для активних людей – їм частенько надає перевагу молодь. Це – відмінний гаджет для тих, хто вирішив розпочати здоровий спосіб життя і подбати про свій фізичний стан. Також цей пристрій – ідеальний подарунок для спортсменів, які можуть за допомогою фітнес-браслета стежити за своїми спортивними досягненнями та результатами тренувань.  

Фітнес-браслет завжди допоможе вам подбати про своє самопочуття і підкаже, коли потрібно “розім’яти кісточки”, а коли – зробити паузу і перепочити. Інколи нам потрібен такий помічник, який би підказував, що настав час відпочити від фізичних занять.  

Якщо у вас – проблеми з харчовим балансом, то вам на допомогу також прийде фітнес-браслет, який порахує кількість спожитих калорій, підкаже, скільки ви щоденно споживаєте білків, порахує жири та вуглеводи. Таким чином, ви самостійно станете дієтологом для себе і самі будете керувати своїм щоденним раціоном.  

Які функції пропонують нові фітнес-браслети? 

Взагалі, на сучасному ринку техніки представлений широкий асортимент фітнес-браслетів – виробники наввипередки створюють все нові гаджети, намагаючись здивувати користувачів додатковими функціями та потужнішими характеристиками. Однак для всіх фітнес-браслетів можна відокремити такі спільні функції: 

  • Крокомір. Любите ходити пішки? З допомогою фітнес-браслета можна підрахувати, скільки кроків ви робите впродовж звичайного дня і щоденно покращувати свої результати, адже рух – це здоров’я; 
  • Пульсометр. За допомогою фітнес-браслетів можна слідкувати за своїм серцебиттям і вчасно виявити зміни в організмі; 
  • Розумний будильник. Так, ці маленькі розумні гаджети цілком можуть замінити вам звичайні будильники і будильники на ваших смартфонах. Переваги таких розумних будильників очевидні – ранкові підйоми будуть м’якими і не завдадуть стресу організму; 
  • Відстеження сну. Ще одна цікава функція, яка покаже, наскільки міцно ви спите і як часто прокидаєтеся. 

Фітнес-браслети з такими функціями можна знайти в широкому асортименті інтернет-магазину “Стилус”. 

Особливості смарт-годинників 

2

На відміну від фітнес-браслетів, смарт-годинники призначені для ділових людей – підприємці, бізнесмени або ж працівники керівних посад частенько обирають ці прилади. Вони дозволяють керувати часом, дзвінками, дають змогу завжди бути на зв’язку і керувати повністю своїм життям.  

Тож, обираючи між фітнес-браслетом та смарт-годинником, спочатку визначте, з якою метою вам потрібен новий гаджет – для контролю за своїм фізичним станом здоров’я або ж для постійної роботи.