Понеділок, 4 Липня, 2022

Чому рівняни хочуть змінити голову міста?

Цього року відбудуться місцеві вибори. Громадяни оберуть не лише депутатів міськради, але й нового міського голову. Незважаючи на те, що вибори відбудуться через 9 місяців, у Рівному спостерігають високий запит на зміну міської влади, пише yes-rivne.com.ua.

У 2015 році посаду міського голови Рівного вже третій раз поспіль зайняв Володимир Хомко. Відомо, що ще в 2010 році мер зібрав 60,7 тисяч голосів. А в другому турі – 36852, майже в два рази менше. Важко не помітити, що ймовірність Хомка зберегти свою посаду лише зменшується.

За даними соціальних опитувань жителів міста Рівне, відомо, що лише 14% громадян готові віддати свій голос за Володимира Хомка. Хоч цей показник до жовтня може ще змінитися, але він дійсно свідчить про наміри рівнян переобрати мера. Крім цього, дані Всеукраїнського муніципального опитування говорять про те, що 74% жителів Рівного планують змінити міського голову на цьогорічних виборах. Також результати, які опубліковані на сайті «Рейтинг» повідомляють, що 30% рівнян не задоволені діяльністю мера і хочуть відсторонити його від посади якомога швидше.

2

Такий низький рейтинг міського голови Рівного є результатом його діяльності. Проект «Слово і діло» опублікував рейтинг безвідповідальності мерів міст України. Володимир Хомко займає другу позицію, що свідчить про незадовільну та навіть критичну ситуацію.

Крім цього, Хомко входить до п‘ятірки діячів, які не виконали жодних зі своїх обіцянок перед громадянами. Обуреність місцевих жителів є повністю виправданою, адже теперішній стан інфраструктури, доріг, сміттєвих звалищ тощо потребує негайного втручання. На жаль, Володимир Хомко не справився зі своїми обов’язками.

Про наміри мешканців міста Рівне змінити свого голову вже повідомили місцевій команді президента України.