Субота, 2 Липня, 2022

В Рівненській області можна подати заявку для створення ЦНАПу

В Рівненській області триває третій раунд однієї з найбільших програм допомоги Україні пов’язаної з впровадженням реформи децентралізації влади, пише yes-rivne.com.ua. Програма називається «U-LEAD з Європою».

До кінця січня органи місцевого самоврядування можуть подати заявки для створення сучасних ЦНАП – центрів надання адміністративних послуг або осучаснення вже наявних. На основі конкурсу, буде відібрано 150 учасників з усієї території України. Допомога буде як матеріальна, так і фахова.

Конкурсанти повинні надати нормальне приміщення для розміщення центру послуг. Конкурсанти які пройшли конкурс отримають всю необхідну допомогу у наступному:

  • налаштуванні ефективної роботи центру;
  • дизайні і оформленні приміщення;
  • закупці офісної техніки, обладнання і меблів;
  • закупівлі ПЗ – програмного забезпечення;
  • налаштування мобільного додатку ЦНАП;

Як відомо, в Україні нині створено 26 центрів адміністративних послуг і протестовано різні напрямки надання адміністративних послуг.

Центр адміністративних послуг (ЦНАП) – це найсучасніший центр надання адміністративних послуг в Україні. Мета центру – надання всіх адміністративних послуг за сучасним стандартом в одному місці швидко, доступно і якісно. Проект реалізується спільно з Міністерством економічного розвитку, органами місцевого самоврядування, «U-LEAD з
Європою», Офісом реформи адміністративних послуг та іншими. Мешканці об’єднаних громад очікують від місцевої влади зручних та якісних адміністративних послуг. Саме тому важливо, щоб кожна об’єднана громада якнайшвидше вирішила, у який спосіб швидко та доступно надавати ці послуги своїм мешканцям.