П’ятниця, 1 Липня, 2022

Що подарувати брату на повноліття

Повноліття — таке знакове свято, яке символізує перехід до дорослого життя. Зазвичай його святкують з розмахом, пишно, дарують дорогі подарунки. Що перше спадає на думку, коли хочеться подарувати щось коштовне? Звичайно, ювелірні вироби. Якщо ви все ще не знаєте, що купити, заходьте у каталог Золотого Віку. Тут ви знайдете натхнення та ідеальний подарунок, який запам’ятається надовго.

Ідеї для подарунків: подаруйте класику

Золоті та срібні прикраси — чудовий подарунок для найближчих людей. Він запам’ятовується надовго, це вигідне вкладення грошей. Часто такі подарунки навіть стають сімейною реліквією та передаються у спадок. Але не забувайте: ви обираєте прикрасу для юнака, тому не варто обирати щось занадто масивне, класичне — краще аксесуар, який пасуватиме до неформального молодіжного стилю.

Оберіг

Такий подарунок символічний для людини віруючої в те, що конкретна річ може захистити, принести удачу. Наприклад, якщо ваш брат ходить до церкви, то чудова ідея — подарувати хрестик або каблучку з молитвою “Спаси та Збережи”. Крім того, таку прикрасу дарують лише найближчим, що також символічно. Нехристиянину можна подарувати прикрасу з етнічним мотивом, підвіску зі знаком Зодіаку, зіркою Давида, рукою Фатіми.

Браслет

Тут можна обирати серед двох варіантів. Перший — це класичний чоловічий браслет https://zolotoyvek.ua/ua/braslety/l/pol:muzhskie/ з дорогоцінного металу (срібла чи золота). Молодому юнакові пасуватиме прикраса простого плетіння та неширока, оскільки масивні аксесуари краще виглядають на чоловіках старшого віку. Другий варіант більше неформальний та молодіжний — шкіряний або каучуковий браслет. Це може бути просто шнурок з золотою застібкою або зі вставками на самому браслеті.

Печатку

Але не ту масивну, яку носять дорослі чоловіки. Неширока каблучка з коштовним каменем підкреслить стиль та смак хлопця. Загалом, прикраси такого плану додають серйозності та статусності. Найкращий варіант — лаконічна модель без великих вставок, зайвих деталей.

Ланцюжок

Мабуть, у кожного чоловіка у світі є ланцюжок. Це універсальний аксесуар, який добре виглядає соло або з підвіскою, з сорочкою та костюмом або футболкою та джинсами. Ще один плюс — ланцюг простого плетіння зі срібла не коштуватиме надто дорого. Можна замість прикраси з дорогоцінного металу купити шкіряний або каучуковий ланцюжок — як доповнення до такого ж браслету.