Субота, 2 Липня, 2022

Як львів’янам просунутись в ІТ сферу?

Сьогодні ІТ індустрія є однією з найпопулярніших, найбільш затребуваних та добреоплачуваних сфер діяльності сучасної людини. Саме тому низка львів’ян користаються безліччю можливостями: навчаються, завершують спеціальні курси, або ж вчаться в домашніх умовах, аби одного дня стати працівником ІТ сфери. 

Як львів‘янам можна потрапити в ІТ індустрію?

Все частіше львів‘яни задаються питанням: як потрапити в ІТ сферу без попереднього досвіду та освіти? Це не дивно, адже розвиток ІТ індустрії за останні декілька років є настільки динамічним та стрімким, що кожен працівник точно буде забезпечений високооплачуваною заробітною платою, можливістю постійно розвиватися та брати участь у грандіозних проєктах. Також ІТ індустрія є чудовою можливістю проявити свій талант, знання та здібності, застосувавши їх на практиці. Сучасні можливості не вимагають багаторічного навчання, щоб згодом мати нагоду працювати в ІТ індустрії. Безліч львів’ян відвідують спеціальні курси та тренінги, які дозволяють опанувати нових фах якісно, швидко та ефективно. Одним із найкращих для жителів міста Лева є курси ІТ компанії SoftServe, доступні за цим посиланням: https://career.softserveinc.com.

SoftServe: чому варто обрати саме їх?

SoftServe є однією з найпопулярніших компаній у галузі ІТ технологій. Вона відома тим, що займається консалтингом та наданням послуг у ІТ сфері. Компанія обіцяє забезпечити якісне, швидке та інноваційне навчання та надати ефективні послуги своїм клієнтам і користувачам.

Окрім надання якісних послуг в ІТ сфері, SoftServe відрізняється в інших широким спектром надання своїх послуг. Вона відома програмою корпоративної соціальної відповідальності, яка створена тут не лише для працівників компанії, але й спільнотам. Учні курсів будуть гарантовано забезпечені перспективним майбутнім, добреоплачуваним місцем праці.

SoftServe не лише забезпечує своїх клієнтів необхідними знаннями та навиками, але й пропонує однакові умови праці для кожного клієнта. Усі зусилля працівників компанії спрямовані на створення комфортних умов як і навчання, так і праці. Зауважимо, що SoftServe пишається низкою нагород, які отримали за успішні досягнення.

ІТ Академія при SoftServe

ІТ Академія при SoftServe є унікальним навчальним закладом, який пропонує своїм студентам безліч різноманітних спеціальностей, що стосуються ІТ індустрії. Академія пишеться тим, що готує ІТ спеціалістів, які в результаті зможуть розробляти програмні забезпечення та навіть управляти проєктами та бізнес-аналітикою. Саме тому ІТ Академія гарантує своїм студентам ефективний, якісний та перспективний результат.

Керівники компанії

Керівниками компанії SoftServe є справжні спеціалісти ІТ галузі. Саме вони докладають усіх зусиль для того, аби кожен охочий львів’янин мав можливість проявити свої здібності у ІТ сфері. Для цього не потрібно вчитися в університеті декілька років, достатньо лише звернутися за допомогою та завершити ІТ курси, які згодом допоможуть вас здійснити мрію, опанувати новий фах та отримати одну з найпопулярніших професій.