П’ятниця, 1 Липня, 2022

У Рівному відбулося урочисте засідання новообраної міської ради

Сьогодні, 3 грудня, у Рівному відбулася перша сесія міської ради. Вона носила більш урочистий характер та відбувалася не на вулиці Поштовій, як всі звикли, а в Міському будинку культури. У залі були присутні: духовенство, правоохоронці, нардепи, представники ТВК, активісти тощо. Далі розповідає yes-rivne.

Сесія розпочалася з молитви та промови представників територіальної виборчої комісії. Далі, новообрані депутати отримали значки та посвідчення.

Фото автора

Близько 11-ї години у залі Міського будинку культури, у першому ряду з’явився п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська солідарність» Петро Порошенко.

Фото автора

Новообраний міський голова Рівного Олександр Третяк виступив з промовою та офіційно вступив у свої повноваження. Він склав присягу та сказав слова подяки колишньому міському голові Рівного Володимиру Хомку. Також він зазначив, що хоче зробити Рівне таким містом, в якому хочеться жити.

Далі, він вручив колишньому меру Рівного  подарунок – фігурку «Серце міста».

Фото автора

Крім цього, спеціально для Володимира Євгеновича зняли коротке відео, де рівняни говорили тільки хороші слова про нього та зазначили, що корисного зробив він для міста. Для мера це стало приємною несподіванкою.

Зазначимо, що колишній мер Рівного буде депутатом у новій міській раді. Він, у свою чергу, презентував своєму наступнику символічний ключ від міста.

Олександр Третяк повідомив всім присутнім, що після перерви сесія знову відбудеться сьогодні, але на вулиці Поштовій.

Петро Порошенко подякував усім рівнянам за підтримку і наголосив, що основним завданням його політичної сили – це об’єднання.

На питання журналістки «yes-Rivne» про майбутню коаліцію новообрані депутати відповідали неохоче.

Фото автора

«Офіційною частиною першої сесії міської ради задоволений, настрій прекрасний. Будемо працювати для рівнян», – розповів Олександр Третяк.