Понеділок, 4 Липня, 2022

На Рівненщині продовжують закривати АЗС за вказівкою нового голови ОДА

Трішки більше місяця тому до виконання своїх обов’язків приступив новообраний голова Рівненської обласної державної адміністрацїі, пише “yes-rivne.com.ua”. Напередодні початку роботи Віталій Коваль отримав чіткі вказівки від Президента України Володимира Зеленського. Йшлося про припинення незаконного видобутку бурштину в області та про припинення роботи нелегальних АЗС.  

Так, Віталій Коваль буквально з перших днів приступив до клопіткої праці і почав закривати нелегальні АЗС в області, яких, як виявилося, є десятки, а то й сотні. Для цього було засновано спеціальну “гарячу лінію”, на яку рівняни могли спеціально подзвонити, аби повідомити про виявлену нелегальну АЗС. Попри те, що багато рівнян скептично поставилися до такої новації, робота закипіла і в області вже закрили десятки нелегальних АЗС, головним чином, завдяки громадянській позиції відповідальних рівнян. 

Однак чи все так просто дається? Станції закривають, однак далеко не всі власники погоджуються на демонтування – таких поки що одиниці. Деякі АЗС і досі, попри закриття, продовжують роботу, деякі справи потрапили до суду. Тож рівненській поліції не залишилося нічого іншого, як звернутися до влади з проханням надати спеціальну техніку для вилучення цих нелегальних будок.  

Тишком-нишком справа просувається і Віталій Коваль таки справляється з виконанням своєї ролі і виконанням поставлених завдань. Дев’ятьох власників нелегальних АЗС вдалося навіть оштрафувати на суму понад 70 тисяч гривень, однак дехто повернувся до незаконної діяльності, навіть попри те, що їх вже прикрили.  

Будьмо відповідальними громадянами – власники нелегальних АЗС не сплачують податки, які б могли піти на ремонт доріг чи відбудову лікарень. Перед ними сьогодні є вибір – зробити справу легальною чи вибути з ринку надання таких послуг взагалі.