Понеділок, 4 Липня, 2022

Спочатку нелегальні АЗС, тепер – екологічний податок: наступний крок Віталія Коваля

Новообраний голова Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Коваль гарно справляється зі своїми обов’язками на посаді. Спочатку, за вказівкою Президента України, Віталій Коваль взявся за ліквідацію усіх незаконних АЗС на теренах Рівненської області, а тепер очільник області планує взятися за екологічний податок, пише «yes-rivne.com.ua». 

Так, Віталій Коваль впевнений, що бюджет області обов’язково має зростати. Один із шляхів збільшення бюджету області – екологічний податок. Далі Віталій Коваль планує взятися за тих, хто не сплачує екологічного податку. Про це Віталій Коваль написав на своїй сторінці у Facebook.

До переліку тих, хто не сплачує екологічний податок на Рівненщині, в першу чергу, потрапляють ті підприємства, які «димлять». Тобто, це ті, хто використовує сміттєзвалища або ж зливає відходи до місцевих водоймищ. 

Зараз ситуація зі сплатою екологічного податку на Рівненщині доволі критична. За статистичними даними, його сплачує лише 40% від усіх підприємств. Тобто, більше половини місцевих підприємців нехтують екологічним податком і не докладають до бюджету області цілі мільйони гривень. 

Такі кошти були б великим «плюсом» для бюджету Рівненщини. Їх могли б витратити на відновлення місцевих очисних споруд, реконструкцію каналізаційних систем, очищення водоймищ та відновлення земель, озеленення, облаштування притулків для тварин та багато інших, потрібних для області речей. 

Тож, Віталій Коваль взявся за проведення інвентаризації таких підприємств на Рівненщині. Голова області поставив ціль зробити так, аби всі, без винятку, підприємства сплачували екологічний податок на благо Рівненської області. Рівненщина має розвиватися, переконаний новообраний голова Рівненської ОДА. 

Пригадаємо, завдяки зусиллям Віталія Коваля на Рівненщині почали закривати нелегальні АЗС