Понеділок, 4 Липня, 2022

Віталій Коваль розповів про перші результати боротьби з тіньовими АЗС

Кілька днів тому новообраний голова Рівненської державної адміністрації Віталій Коваль мав нагоду взяти участь в одинадцятій міжнародній конференції Petroleum Ukraine 2019, де виступив у ролі спікера та поділився з іншими учасниками події власним досвідом, повідомляє сайт yes-rivne

Що це за подія? Petroleum Ukraine кожного року гуртує найкращих представників – лідерів галузі, ринку нафтопродуктів в нашій країні. Зокрема, йдеться про представників менеджменту всіх офіційних, легальних АЗС в Україні.  

В рамках конференції в Києві голова Рівненської обласної державної адміністрації поділився з учасниками події про роботу Центру ліквідації нелегальної торгівлі нафтопродуктами, а ще – про боротьбу з нелегальними АЗС на теренах Рівненської області. Про це Віталій Коваль написав на своїй сторінці у Facebook. 

Віталій Коваль переконаний в тому, що саме Рівненська область – це гарний регіон для розвитку будь-якого легального, прозорого бізнесу. Тож зараз своєю головною роботою вважає цілковиту легалізацію АЗС на теренах області, аби інші регіони України теж могли брати приклад з Рівненщини.  

А поки що в обласній адміністрації задоволені чудовими результами роботи нового очільника області: 

  • 16 незаконних АЗС демонтовано; 
  • 139 незаконних АЗС припинили свою роботу; 
  • 12 автомобільних заправок легалізували діяльність; 
  • 3,4 мільйона гривень – саме така сума має надійти до бюджету від сплати штрафів порушниками; 
  • На 40% збільшено обсяг продажу пального на офіційних легальних АЗС. 

Зазначимо, що рівняни мають змогу допомогти у боротьбі з незаконними АЗС на теренах нашої області. Про діяльність таких автомобільних заправок можна повідомити на “гарячу лінію”.  

Також у планах новообраного очільника області – побороти нелегальний видобуток бурштину, привернути увагу інвесторів до області та перетворити область у “технократичний хаб”.