Понеділок, 4 Липня, 2022

Тепер управління транспорту і зв`язку м. Рівне має свого начальника

З 13 листопада 2019 року управління транспорту і зв`язку м. Рівне має керівника. Ним став колишній начальник районної державної адміністрації Володимир Пилипчук. Наказ підписав мер міста Володимир Хомко. Далі розповість “Yes-Rivne.com.ua”.

Для того щоб приступити до роботи новий очільник пройшов перевірку і готовий зайняти дану посаду з 18 листопада. Головним критерієм для керівника цього управління це не зайнятість людини у пасажирських перевезеннях. Тобто він не повинен мати ніякого власного інтересу до цього. Як зазначив міський голова, Володимир Пилипчук – це розумна людина, яка має досвід управлінської діяльності.

Колишнім очільником був Віталій Миронюк, який керував більш як 10 років, пішов на заслужений відпочинок, на пенсію. Мала намір зайняти цю посаду депутатка Рівненської ради Любов Романюк. Але чи була на порядку денному її кандидатура – невідомо.

Володимир Пилипчук – рівнянин, який народився 25 квітня 1986 року. Має дві вищі освіти: спеціальність менеджера-економіста отримав у МЕГУ ім. С. Дем`янчука та кваліфікацію за напрямком «Зовнішньоекономічна діяльність» у краківській академії ім. А. Ф. Модежевського. Почав свою трудову діяльність у 2007 році.

З новим очільником, управління транспорту і зв`язку буде працювати ще краще, розробляти нові методики для якісної роботи галузі, робити наше місто інноваційним та сучасним.