Понеділок, 4 Липня, 2022

Які завдання дав новим очільникам РДА області Віталій Коваль?

Вчора, 3 грудня, голова Рівненської обласної державної адміністрації офіційно представив нових очільників двох районних державних адміністрацій на Рівненщині – Березнівської РДА та Костопільської РДА, пише сайт “yes-rivne.com.ua”. 

Віталій Коваль дав своїм підлеглим кілька завдань для найближчої роботи, які, на його думку, є важливими для подолання сьогодні. Про це згодом Віталій Коваль написав на своїй сторінці у Facebook. Так, очільник області доручив підлеглим наступні завдання: 

  • Посилення боротьби з нелегальними станціями для заправок автомобілів на теренах області; 
  • Посилити боротьбу з незаконною вирубкою лісу на Рівненщині; 
  • Ефективно завершити процес децентралізації на Рівненщині, а також процес впровадження реформ на території Рівненської області; 
  • Зосередити особливу увагу на приверненні уваги інвесторів до області, а ще – залучення додаткових інвестицій в нашу область.  

Також очільник області на своїй сторінці написав про необхідність об’єднувати сили, відкинути різноманітні політичні амбіції і окремо працювати для розвитку кожного з районів нашої області, адже тільки так ми зможемо вийти на новий рівень розвитку і залучити якомога більше уваги від інвесторів. 

Пригадаємо, кілька днів тому Президент України Володимир Зеленський призначив двох нових очільників цих районних адміністрацій на Рівненщині. Згідно з указом Президента, очільником Костопільської адміністрації став Олександр Коваль, останньою посадою якого стало місце першого заступника голови Костопільської адміністрації. Очільником Березнівської адміністрації став Олег Піщанський, який до того був першим заступником голови Березнівської адміністрації.  

Детальніше про те, хто тепер очолює дві районні адміністрації на Рівненщині, читайте тут.