Понеділок, 4 Липня, 2022

Черговий випадок хабарництва на Рівненщині

Слідчі Хмельницького управління Державного бюро розслідувань на днях затримали головного державного ревізора-інспектора з Головного управління Державної податкової служби Рівненської області, пише yes-rivne.com.ua.

Відповідно до даних передсудового розслідування, посадовець вимагав, а згодом і отримав від суб’єкта господарювання грошову вигоду, яка складає чотириста доларів США та ще більше п’яти тисяч гривень. Ці кошти мали повпливати на наступні дії чиновника. Адже після того, як підприємець одержав хабар, він повинен був зупинити перевірки у сфері обігу підакцизних товарів та в майбутньому не втручатися у підприємницьку діяльність. Працівники правоохоронних органів затримали податківця відразу після отримання хабара. Це відбулось на території Дубровицького району Рівненської області.

Після затримання правоохоронці проведи обшук в автомобілі, на якому їхав податківець. Там було знайдено грошову суму в розмірі 1870 доларів США та півтори тисячі гривень, а також предмет неправомірної вигоди. Проте крім цього, працівники провели обшуки на робочому місці хабарника.

Зараз справою займаються співробітники відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю управління Служби безпеки України в Рівненській області, відділення внутрішньої безпеки Головного управління Державної фіскальної служби у Рівному та процесуальне керівництво прокуратури Рівненщини.

 Відповідно до статті 208 КПК України (Затримання уповноваженою службовою особою) підозрюваного у хабарництві затримано. Зараз працівники вищезгаданих органів вирішують питання щодо притягнення до відповідальності згідно до кримінального правопорушення.

Нагадаємо, що за подібний злочин порушник повинен бути притягнутим до кримінальної відповідальності. Подібне правопорушення карається або штрафом, або позбавленням волі на деякий період часу.