Вівторок, 27 Липня, 2021

Впливові політичні сили Рівненщини

Віктор Чайка – легендарний мер Рівного

12 років місто Рівне живе без Віктора Чайка. 12 років тому у польському місті Ополє, дорогою до Німецької клініки, перестало битися серце...

Досьє на Віктора Шакирзяна – лідера електоральних симпатій рівнян

Політичні настрої рівнян і прихильність до тих чи інших кандидатів часто змінюється - це й не дивно, адже кожен політик має свої...

“Джинса” перед виборами по-рівненськи: найгучніші скандали з “замовними” статтями

Традиційна вже ситуація перед виборами в Україні (та й не тільки в Україні) - це сила-силенна замовних статтей на політиків, які починають...

Досьє на Володимира Хомка: біографія, злети і скандали мера Рівного

Володимир Хомко - відомий український політик, міський голова Рівного. Народився 1 серпня 1957 році у Рівному, пише yes-rivne.com.ua. Освіта

Політичне життя на Рівненщині, звісно ж, не “кипить” так, як в центральних українських районах – тут воно представлене діяльністю кількох ключових політичних партій, які представлені в Рівненській міській раді сьомого скликання, пише сайт yes-rivne.com.ua.

До уваги читачів – перелік та коротка довідка ключових політичних партій, які представлені в нашій міській раді.

ВО “Батьківщина” в Рівненській міській раді сьомого скликання і її представники

Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” – одна з впливових політичних сил, представлена в нашій міській раді сьомого скликання. Це – потужна українська політична партія, яку очолює Юлія Тимошенко, колишній прем’єр-міністр України. Засновано партію було ще в далекому 1995 році і існує вона до наших днів, зберігаючи ключові позиції при владних структурах багатьох українських міст.

Представники цієї партії сповідують ідеологію поєднання національних, демократичних, християнських цінностей, реформаторства, патріотизму, державної солідарності, прав і свобод громадян, побудову конкурентоспроможної держави європейського типу.

Ця політична партія представлена і в українському парламенті – тут вона сповідує дещо інші інтереси. Зокрема, відомо, що у парламенті ця політична партія виступає проти продажу сільськогосподарської землі та стратегічних підприємств, підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення.

У Рівненській міській раді цю політичну силу представляють кілька чиновників – Бабат Олександр, Кульчинська Галина, Мітін Юрій, Нестерук Олександр та інші.

ВО “Свобода” в Рівненській міській раді сьомого скликання і її представники

Всеукраїнське об’єднання “Свобода” – ще одна впливова політична сила у Рівному, українська консервативно-націоналістична партія, яка розпочала свою діяльність в далекому 1991 році. Лідером партії є Олег Тягнибок. Цікаво, що до 2004 року партія працювала під іншою назвою – Соціал-Національна партія України.

Власне, з такої історії розвитку партії стає зрозуміло, якою є ідеологія цієї партії – це соціал-націоналізм. Пріоритетним для партії є побудова національної держави, а в зовнішній політиці представники партії орієнтуються на побудову ”Великої України”.

Серед представників цієї політичної сили в Рівненській міській раді – Дзецько Олег, Іванова Анна, Карпяк Олег, Козачок Дмитро та інші.

Партія “Об’єднання “Самопоміч” в Рівненській міській раді сьомого скликання і її представники

“Об’єднання “Самопоміч” – ще одна впливова політична сили в Рівненській міській раді, впливова українська політична партія, лідером якої є Оксана Сироїд. Зареєстровано партію було в 2012 році, а через назву дуже часто її плутають з партією “Самопоміч”, заснованою Андрієм Садовим в 2004 році.

Ідеологія цієї політичної сили – це християнська мораль та здоровий глузд. Назва та ідеологія партії “Об’єднанняСамопоміч” запозичена від кредитних кооперативів, які з’явилися в Галичині на початку XX століття. Тоді люди об’єднувалися у спілки, аби разом вести господарство, боротися з владними заборонами.

У Рівненській міській раді політичні сили партії представлені діяльністю Бляшина Миколи, Годи Маріяна, Пилипчук Ірини, Чирак Людмили та інших політиків.

Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” у Рівненській міській раді

Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – ще одна впливова політична сила, президентська партія, представлена у Рівненській міській раді. Це – українська політична партія правого спрямування, зареєстрована в 2000 році. В 2019 році партія отримала назву “Європейська солідарність”.

Ідеологією партії є християнська демократія, консерватизм, пан’європеїзм. Передвиборча програма партії акцентує на оборонній сфері, боротьбі з корупцією та децентралізації.

В Рівненській міській раді діяльність партії представляють Чубай Олександр, Туровська Людмила, Чугуєвець Анатолій та інші депутати.

Політична партія “Українське об’єднання патріотів – УКРОП”

“УКРОП” – українська політична партія, заснована 2015 року. Партія позиціонує себе як представник правоцентризму. За словами Віталія Купрія, ця партія має:

“…більш ліберальні погляди, не радикальні: це підтримка середнього класу, підтримка підприємництва, демонополізація економіки, зменшення торговельних бар’єрів, спрощення податкового законодавства. Але у нас обов’язково буде ухил на патріотизм”.

В Рівненській міській раді діяльність партії представлена Сухим Юрієм, Довжаницею Олександром та іншими депутатами.

Політична партія “Всеукраїнське об’єднання “Громадський контроль”

“Громадський контроль” – маловідома політична партія України. Це незалежне об’єднання борців проти корупції і зловживань влади. Члени організації впевнені, що корупція – головна проблема України, а місцеві чиновники і депутати – її рушійна сила.

Власне, “Громадський контроль” працює в трьох ключових напрямках – це боротьба з корупцією, впровадження реформ на рівні міських рад і обласних адміністрацій та розвиток громадянського суспільства.

В Рівненській міській раді партію представляє Євтушенко Святослав, Романюк Любов та інші депутати.

Радикальна партія Олега Ляшка

Радикальна партія Олега Ляшка (раніше – Українська радикально-демократична партія) – всеукраїнська політична партія, заснована в 2010 році і яку очолює Олег Ляшко. Радикальна партія зосереджена на персоні Ляшка, який відомий своїм популізмом та дуже войовничою поведінкою. Ця партія частенько втрапляє в різноманітні скандали через діяльність свого лідера.

В Рівненській міській раді скандальну всеукраїнську партію представляють чиновник Стасюк Роман.

Партія “Народний рух України”

“Народний рух України” – остання політична сила, представлена в Рівненській міській раді. Це сучасна політична партія, заснована 1989 року. Ця партія ставить перед собою основне завдання – сприяти перетворенню України в національну демократичну правову державу‚ покликану забезпечити вільний розвиток особистості‚ захист прав людини і нації‚ безперешкодне здійснення демократичних свобод.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

«НЕТСОФТ», або як розігнати свій бізнес та стати лідером

Це перспективна ціль, котру можна втілити в життя за рахунок програми управлінського обліку. Завдяки BAS Малий бізнес, ваша діяльність буде процвітати. Жителі...

Лампа проти бактерій

У всі віки людина шукала засоби захисту від шкідливого впливу на організм. Як захиститися в цьому світі? Як зробити так, щоб і...

101 троянда – королівський букет!

Кожна жінка, незалежно від віку, соціального статусу мріє про те, щоб отримати чудовий букет від коханого чоловіка. Доставка 101 троянди в Києві...

Як правильно організувати романтичну вечерю на даху?

Організувати романтичну вечерю на даху будинку - завдання не з легких. Однак при бажанні все можливо. У цій статті будуть розглянуті важливі...

Як і в чому новообраний міський голова Рівного критикує президента Зеленського

Далеко не кожному українцеві до вподоби те, що робить на посаді Президента України Володимир Зеленський, розповідає сайт yes-rivne.com. Зовсім не дивно те,...