П’ятниця, 1 Липня, 2022

Замість депутатів: у Рівному люди в камуфляжі зайняли сесійну залу

У Рівному сесійну залу міської ради у центрі міста сьогодні зранку зайняли кілька десятків людей у камуфляжі. На крісло мера сів очільник “Спілки учасників бойових дій та АТО “УВО” Сергій Пандрак, пише yes-rivne.com.ua.

Сергій Пандрак на своїй сторінці у Facebook повідомив, що з 8:30 до 9:30 в них була своя нарада ветеранів стосовно проблемних питань жителів міста, ветеранів, воїнів з інвалідністю та сімей загиблих. Також він опублікував лист, в кінці якого вказано, що все майно сесійної зали буде не пошкоджене.

Згідно інформації журналістки “Суспільного” в 9:40 учасники цих зборів не покинули сесійну залу. Вони прийняли рішення пускати депутатів вибірково. 

Нагадаємо, що сесія була запланована на 10-ту годину. 

Учасників зборів обурило попереднє рішення міської сесії про виділення 3,5 га землі для СБУ в районі МЖК, що на Гагаріна. Вони не виступають проти СБУ, проте засуджують дії міської влади. Вимога людей в камуфляжі – скасування або призупинення цього рішення. 

Мотивують свої дії тим, що хочуть, щоб там побудували житло для воїнів АТО/ООС, переселенців, чорнобильцям, воїнам- афганцям, молодым сім’ям та сім’ям вчених. 

Анна Іванова – депутат міської ради, яка перша сьогодні потрапила до сесійної зали. 

За словами заступника начальника Рівненського районного відділення поліції Рівненського відділу поліції Івана Теліги, він просив АТОвців звільнити сесійну залу аби ті могли озвучити свої вимоги депутатам. Інакше це буде блокуванням за яке є кримінальна відповідальність. 

Після переговорів Сергій Пандрак все ж пообіцяв, що вони вийдуть та будуть чекати, коли їх покличуть на виступ. 

За словами міського голови міста Рівне Володимира Хомка, йому відомо хто справді є організатором сьогоднішнього заходу. Це людина, яка має інтерес в одному питанні. Це захоплення – це не просто так. Це терористичний акт. Хомко пообіцяв звернутися до керівництва держави. Такі речі не мають відбуватися безкарно.