Понеділок, 4 Липня, 2022

Конфлікт у Рівненській міській раді: «Мене змушують писати заяву на звільнення»

В Рівненській міській раді нова конфліктна ситуація. На цей раз розбірки виникли між Андрієм Юрковим та Володимиром Хомко. Далі на yes-rivne.

Виконувач обов’язків начальника управління архітектури Андрій Юрков повідомив, що через його політичну позицію міський голова Рівного Володимир Хомко хоче його звільнити. Верхівка міської влади, ніби тисне на чиновників через різні політичні погляди.

Андрій Юрков записав відеозвернення та виклав його на своїй сторінці у Facebook, де заявив, що мер нашого міста Володимир Хомко змушував його написати заяву на звільнення.

Юрков пов’язує це з тим, що на майбутніх місцевих виборах, які відбудуться в жовтні цього року, він підтримає Віталія Германа.

В свою чергу Володимир Хомко розповів журналістам «РадіоТрек», що звільнення Андрія Юркова немає жодного відношення до політики. За словами мера, на вулиці Корольова у Рівному є ділянка, де планують звести будинок, але місцеві жителі проти такої забудови.

У підсумку Володимир Хомко на щотижневі нараді з комунальниками зробив Юркову зауваження. А саме, він у середу, не попередив ні міського голову, ні когось іншого з керівництва, самовільно видав містобудівні умови. Ніхто не може надавати ці умови без попереднього попередження комісії, яка збирається в Хомка. Андрій Юрков зробив це у всіх за спиною. Саме тому мер Рівного зробив йому зауваження та попросив написати заяву на звільнення.

Правомірність дій Андрія Юркова буде розглядати спеціально створена комісія.

Про цей конфлікт написав у соціальній мережі і заступник міського голови Рівного Віталій Герман.

«Перед Юрковим попереднього архітектора Семенця вбили, справою так ніхто і не займався. Нині дійшли погрози вже до теперішнього архітектора. Так не буде! Владу не купують, влада це відповідальність та якісна робота на громаду. Якщо на вас здійснюють тиск, пишіть, так більше не можна!».