Понеділок, 4 Липня, 2022

На Рівненщині жінок більше ніж чоловіків

У Рівненській області жінок проживає на п’ятдесят тисяч осіб більше ніж чоловіків. Це стало відомо після того як у минулому році провели електронний перепис населення. Більше розповість yes-rivne.com.ua

Згідно даних, які оприлюднили в Уряді, станом на перше грудня минулого року на Рівненщині мешкає майже 943 тисячі 600 осіб. З них 448, 1 тисячі – це чоловіки, а 495, 5 – жінки. Відомо, що населення України – це 37 мільйонів 289 громадян, більшість з яких – також жінки.

В Кабінеті Міністрів зазначають, що електронний перепис населення вдалося провести за три місяці кропіткої роботи. Під час підрахунків використовували дані з реєстрів, обстеження господарств та дані українських мобільних операторів.

Однак, Рівненська область не найменша по кількості населення. У списку можна також побачити Волинь, Закарпаття, Сумську, Кіровоградську, Тернопільську, Чернігівську та Херсонську області. Найменше людей на кінець грудня 2019 року проживає у Чернівецькій області, а це 727, 6 громадян України.

До слова, під час перепису населення в 2001 році, в Україні проживало 48 мільйонів 457 громадян. У той час, коли показник Рівненщини становив 1 мільйон 169 осіб.