Понеділок, 16 Травня, 2022

Ревізор громадського транспорту та вулиць: чому обурився мер Рівного

Новий мер Рівного Олександр Третяк обурився через те, що зранку людям проблематично потрапити у громадський транспорт, аби швидко дістатись на роботу, навчання тощо. Міський голова, сьогодні, спробував себе у ролі пасажира та проінспектував цю ситуацію. Після ревізії він збирає нараду, щоб якось покращити цей момент. Про це Олександр Третяк повідомив у ранкові стрім-трансляції на своїй сторінці у Facebook, пише yes-rivne.com.ua.

Мер міста Рівне каже, що отримували від місцевих жителів безліч скарг на проблему доїзду у години пік – зранку та ввечері. Тобто, саме тоді, коли люди їдуть на роботу, навчання і відповідно коли повертаються додому.

«Я сьогодні спеціально вийшов, так би мовити, на лінію, чекав разом з людьми тролейбус. Що було не зовсім приємно – довелось чекати близько 15 хвилин. До того ж, в тролейбус можна було сісти не більше двом людям, бо всі сидячі місця були зайняті», – розповів Олександр Третяк.

Крім цього, він додав, що сьогодні, 9 грудня, о 12-й годині він збирає нараду. На ній будуть присутні також і представники транспортної служби. Обговорюватимуть можливі варіанти покращення якості транспортного сполучення в місті.

«Зі своєї сторони, як міський голова, я прикладатиму всі зусилля для того, щоби життя та здоров`я рівнян було понад усе, комфорт та зручність, в тому таки ж громадському транспорті, мають бути забезпечені. Ми спробуємо збільшити інтервал руху громадського транспорту в місті і покращити значно сервіс цих послуг», – додав мер.

Олександр Третяк, як справжній ревізор проінспектував вулиці Рівного з самого ранку. Чи буде так і надалі – побачимо.

«Також хочу сказати, що з 6-ї ранку, особисто, проїхав вулицями Рівного, перевірив стан справ: на скільки вулиці були і є готовими до активного руху. В принципі, те, що я побачив можу оцінювати, як добре. Але, є над чим працювати», – додав Олександр.