Вівторок, 9 Серпня, 2022

Досьє на Віктора Шакирзяна – лідера електоральних симпатій рівнян

Політичні настрої рівнян і прихильність до тих чи інших кандидатів часто змінюється – це й не дивно, адже кожен політик має свої “сильні” та “слабкі” сторони, за якими ми й обираємо провідні політичні сили в регіоні. Однак деяким політикам вдається зберігати авторитет серед виборців і залишатися лідерами електоральних симпатій серед рівнян, пише сайт yes-rivne.com.ua.

Так, тривалий час саме цей політик має непогані рейтинги серед рівнян і є одним з “найпривабливіших” для виборців серед інших претендентів на владні позиції Рівного.

Віктор Шакирзян: дещо з біографії

Віктор Володимирович Шакирзян – уродженець Рівненщини, народився в селі Бабин, Гощанського району Рівненської області, який живе в обласному центрі. Попри те, що в наші дні він є знаним чиновником і громадським діячем, освіту здобував зовсім не пов`язану з політичною діяльністю. Навчався майбутній політик у НУВГП на звичайного техніка-будівельника.

До обласного центру Віктор Шакирзян переїхав лише в 2000 році і вже у 2002 році заснував тут власне підприємство “Буд-сектор”.

Хороший управлінець і обізнаний у сфері будівництва фахівець, Віктор Шакирзян невдовзі заснував в Рівному ще одне потужне будівельне підприємство – компанію “Захід-Трансбуд”. Ця компанія займається здачею в оренду будівельної техніки, будівництвом будинків та доріг. Також компанія надає послуги з вантажних перевезень (самоскиди), реалізує пісок та щебінь, – словом, займається будівельними послугами.

Плідну роботу Віктора Шакирзяна високо оцінювали неодноразово на всеукраїнському рівні. Він – власник почесних нагород та низки відзнак: нагрудного знака “Волонтер України”, медалі “За Відродження України”, почесної грамотт від Рівненської міської ради за сумлінну працю, високу професійну майстерність, значний внесок у розбудову Рівного.

Його зусиллями у Рівненській обласній дитячій лікарні було відремонтовано палату, він неодноразово виступав за підтримку дітей з синдромом Дауна. Вочевидь, тому й привабив до себе виборців-рівнян, які, згідно з соціологічними опитуваннями, цілком симпатизують цьому кандидату на керівну посаду Рівного.

Чому рівняни симпатизують Віктору Шакирзяну?

Віктор Шакирзян впевнено здобуває першість серед виборчих інтересів рівнян, і воно не дивно – активна громадянська позиція, громадська діяльність на благо рівнян зробили своє.

Свого часу Віктор Шакирзян, який сам є кримським татарином за походженням, гостро звернувся до влади країни-агресора стосовно того, що Крим – це Україна. Тоді Віктор Шакирзян закликав не насаджувати українцям брехливої ідеології і заявив, що прагне свободи для себе та свого народу.

Саме під керівництвом Шакирзяна у Рівному на мікрорайоні “Південний” будують нову дорогу, яка з’єднає вулицю Чорновола з вулицею Студентською. Таким чином, Віктор Шакирзян відповідає на потреби рівнян розвантажити цю вулицю і зменшити рівень заторів в Рівному. Разом з тим, тут в перспективі – поява велосипедної доріжки.

Скандали за участі Віктора Шакирзяна

Віктор Шакирзян продовжує залишатися лідером електоральних симпатій рівнян, хоч він вже й був залучений у скандальних ситуаціях. Так, до прикладу, чимало шуму підняла ситуація з виборами 2020-го року, коли політик мав зустрітися на дебатах зі своїм супротивником Олександром Третяком, однак ледь не в останній момент відмовився від зустрічі і повідомив про це на своїй сторінці у Facebook. Тоді політик пояснив ситуацію і розповів, що його викликають на термінову зустріч до столиці. Згодом же було з’ясовано, що Віктор Шакирзян не був запрошений на цю зустріч.

Ще одна скандальна ситуація трапилася за участі партії Віктора Шакирзяна. Тоді його партія видалила відеозаписи своїх конференцій, щоб приховати порушення напередодні виборів.

Ось так здобуває прихильність своїх виборців Віктор Шакирзян – лідер електоральних симпатій рівненчан.